0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

AcuWellness Patches – ar šie pleistrai veikia? Atsiliepimai, sudėtis, poveikis ir kaina

acuwelness-top

AcuWellness Patches yra skirtas pašalinti chronišką raumenų ir sąnarių skausmą ir padėti žmonėms, kurie nori numesti svorio. Ar jie iš tikrųjų turi skausmo ir lieknėjimo efektą? Patikrinkite, ką vartotojai apie juos sako. Perskaitykite patikimas nuomones, patikrinkite kainą ir žiūrėkite tikrą šio produkto naudojimo poveikį.

Šiais laikais, vis dažniau matome žmones su spalvotomis lipniomis juostomis ir pleistrais ant odos. Ar tai nauja mada? Na, iš tikrųjų ne. Nors tokios juostos gali būti siejamos su tam tikra tendencija, jos iš tiesų yra viena iš efektyviausių gydymo būdų. Tai buvo sukurta praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje ir įgijo populiarumo 2004 m.

Pleistrų klijavimas ant žmogaus odos vadinamas kinezioteipavimas. Gydymas apima juostų klijavimą kritinėse vietovėse, siekiant sumažinti skausmą ir išvengti galimų sužeidimų. Šį metodą dažnai naudoja garsūs sportininkai, pavyzdžiui, amerikietė teniso žaidėja Serena Williams arba italų futbolininkas Mario Balotelli. Mes nenustebę, kad rinkoje galime rasti panašių produktų. Tarp jų yra nuskausminamas AcuWellnes Patches. Ar tai gali panaikinti skausmą ir atpalaiduoti raumenis bei sąnarius? Perskaitykite straipsnį, kad sužinotumėte jų sudėtį, poveikį, kainą ir nuomones.

AcuWellness Patches – kas tai yra ir kaip tai veikia?

AcuWellness Patches yra profesionalūs akupunktūros pleistrai susidedantys iš specialiai padengtos, tvirtos medvilnės. Visos jų rūšys veikia panašiai – taikant ant tinkamų vietų, skatinami akupunktūros taškai, atitinkantys konkrečias ligas ir negalavimus. Yra dviejų tipų pleistrai:

 • mažina raumenų ir sąnarių skausmą
 • stimuliuoja medžiagų apykaitąir pagreitinariebalų deginimą.

AcuWellness Patches nuo skausmo

Kas turėtų tai naudoti?

AcuWellness Patches turėtų būti išdėstyti ant atitinkamų kūno vietų – tų pačių, kurie yra naudojami akupunktūroje – padeda regeneruoti raumenis ir minkštuosius audinius. Kai slėgio taškas yra surandamas ir pleistras bus užklijuotas ant reikiamos vietos, jis skatins atitinkamus receptorius. Todėl vartotojas atsikratys skausmo ir diskomforto.

AcuWellnes Patches turi naudoti žmonės, kurie:

 • jaučia stiprų raumenų ir sąnarių skausmustokių kūno sričių kaip: pečių, nugaros, klubų, kaklo, pilvo, kulkšnių ir pan.;
 • dažnai patiria traumų;
 • kovoja su mėšlungiaisirgalūnių tirpumu;
 • kenčia nuo migrenos, galvos svaigimo irpan.;
 • nori atsikratyti žaizdų ar sumažinti skausmą.

Naudojimo efektai:

Kokie yra AcuWellness Patches naudojimo padariniai?   Gamintojai užtikrina, kad gaminys:

 • pašalina migreną ir galvos svaigimą,massage-acuwellness
 • pašalina įtampą ir raumenų spazmus,
 • pašalina kaklo, pilvo, rankų, nugaros, juosmens, kelių ir t.t. skausmą,
 • mažina sąnarių uždegimą,
 • regeneruoja žaizdas,
 • gerina raumenų bendradarbiavimą,
 • apsaugo nuo būsimų sužalojimų.

AcuWellness Patches svorio numetimui

Kas turėtų tai naudoti?

AcuWellness Patches greitai atpalaiduoja raumenis ir taip jiems padeda veikti efektyviau. Dideli kiekiai elektros iškrovų esančių pleistruose žymiai pagerina kraujotaką, taigi ir padidina medžiagų apykaitą. Todėl, atsižvelgiant į gamintoją, tai yra ne tik nuo skausmo, bet ir svorio numetimo pleistrai.

AcuWellnes Patches turėtų būti naudojami žmonių, kurie:

 • turi problemų dėl nereikalingų kilogramų praradimo,
 • nori pagerinti odos būklę,
 • pasižymimažu metabolizmu(žmonės, kurie turi endomorfinį kūno tipą)
 • nori atsikratyti celiulito.

 

Naudojimo efektai:

Gamintojas užtikrina, kad AcuWellness Patches gali pagerinti medžiagų apykaitą ir efektyviai deginti riebalus. Galima atsikratyti net dešimčių kilogramų per mėnesį.

AcuWellness Patches sudėtis. Iš ko pagaminti šie pleistrai?

AcuWellness Patches sudėtis yra poliesteris, poliuretanas ir akrilas. Gamintojas deklaruoja, kad šie ingredientai turi hipoalergines savybes ir pleistrai yra pralaidūs orui ir prakaitui. Viename pakete yra 9 pleistrai. Produktas yra trijų dydžių: M, L ir XL. M dydis turėtų būti naudojamas tose vietose, kurios būna patempiamos. Dydis L ir M tinka žmonėms, kurie nori sumažinti skausmą didesniame plote, pavyzdžiui, ant šlaunies, rankų ar nugaros.

Be to, produktas yra:

 • Tąsus,todėljis lengvai prilimpa prie odos paviršiaus
 • Atsparus vandeniui,
 • Hipoalergiškas,
 • Lengvas nuimti (nepalieka žymių po to, kai jis nulipinamas nuo odos).

Pleistrų taikymas

Kaip turėtumėte naudoti pleistrą?

Gamintojas užtikrina, kad naudoti AcuWellness Patches yra paprasta. AcuWellness Patches yra lipnūs. Jie turėtų būti užlipinamo atitinkamuose slėgio taškuose, t.y., kur jaučiame skausmą. Pasak gamintojo, verta tiksliai nustatyti skausmingą tašką ant kūno ir užklijuoti pleistrą ant odos. Tai yra svarbus žingsnis, nes nuo to priklauso, ar galite pasiekti efektą – sumažinti raumenų ir sąnarių skausmą.

Prieš naudojant AcuWellness Patches, geriausia:

 • Kruopščiai nuvalyti odą, išdžiovinti ir pašalinti plaukus.Pleistras geriau prilips, kai odos paviršius bus lygus.Taip pat bus lengviau nuimti pleistrą.
 • Išimkitepleistrą švelniai ir klijuokite jį tiksliai, laikantis higienos reikalavimų.

Gamintojas rekomenduoja pleistrus nuo skausmo  naudoti 5 dienas ir tada pakeisti. Pasak gamintojo, daug kas priklauso nuo individualių poreikių . Kartais būna, kad po kelių dienų žmonės nutraukia gydymą, nes pasiekiamas geras poveikis.

Kur turėtumėte taikyti pleistrą?

AcuWellness Patches turi būti taikomi atitinkamiems akupunktūros taškams. Norėdami atsikratyti skausmo, pirmiausia turite rasti jo šaltinį. Rasti slėgio taškus yra labai paprasta. Kiekvienas gali tai išmokti patys.payb-acuwelness

AcuWellness Patches turi būti taikomi ant konkrečių vietų, norint pašalinti konkrečius skausmus:

 • galvos skausmas: tarp pirmojo ir antrojo pėdikaulių ir ant slėgio taško, kuris yra tiesiai žemiau kelio sąnario;
 • dantų skausmas: akies lizdų šoniniame paviršiuje arba virš riešo kaulo spindulio;
 • pilvo skausmas: šalia blauzdos, tiesiai žemiau kelio, ant riešo;
 • kojų skausmas: aplink kelio vidinę pusę;
 • nugaros skausmas: ant pėdikaulio ar riešo.

AcuWellness Patches turėtų būti taikomas šeivikaulio srityje kelio traumos atveju. Pečių sąnario traumos atveju, jie turėtų būti klijuojami ant riešo centrinio taško.

Kontraindikacijos

Kontraindikacijos naudojant AcuWellness Patches:

 • atviros žaizdos,
 • dirginimas,
 • uždegimai,
 • kitos matomos odos problemos.

AcuWellness Patches – kur galima tai nusipirkti ir kiek tai kainuoja?

Įprasta AcuWellness Patches kaina yra 39 eurai.

Pasak gamintojo, tai specializuotas produktas, kuris yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos. Tikriausiai todėl vienos pakuotės pleistrų kaina yra tokia didelė. Laimei, dėl gamintojo nuolaidų klientai gali įsigyti produktą daug pigiau. Tiems, kuriuos domina produktas, turi skubėti jį nusipirkti prieš pasibaigiant nuolaidai.

Produktą galima įsigyti tik internetu. Mes užsisakome originalius AcuWellness Patches iš oficialios gamintojo parduotuvės. Perkant produktą aukcionų svetainėje, klientai rizikuoja – jie gali įsigyti padirbtus pleistrus.

Produkto nėra vaistinėse.

Atsiliepimai ir komentarai

Produktas yra visiškai naujas rinkoje, todėl gali būti sunku rasti daug komentarų apie AcuWellness Patches. Akivaizdu, kad daugiau atsiliepimų galima rasti užsienio tinklalapiuose, kur produktas jau yra labai populiarus. Mūsų redakcija patikrino užsienyje paskelbtus komentarus.

Užsienio žiniasklaida svarsto AcuWellness Patches yra proveržis gydant intensyvų raumenų ir sąnarių skausmą. Dėl šios priežasties kai kurios Holivudo žvaigždės pradėjo juos naudoti. Kaip ir kiti vartotojai, jie pastebėjo didelį skirtumą. Po kelių dienų, dauguma jų atsikratė raumenų ir sąnarių skausmo, o  kiti sumažino nemalonius migrenos simptomus. Pleistrai lengvai reguliavo raumenų įtempimą taikymo vietoje. AcuWellness Patches turėjo teigiamą poveikį jų regeneracijai. Kai kurie iš jų juos vartojo gydydami sunkiai gijusią ir skausmingą žaizdą. Produktas panaikino skausmą ir pagerino gydymo procesus. Be to, vartotojai pabrėžė, kad pleistrai yra patogūs naudoti. Juos lengva klijuoti ir jie yra atsparūs vandeniui. Pleistrai gerai prisitaiko prie odos.

Yra daug teigiamų komentarų apie šių pleistrų lieknėjimo poveikį. Žmonės, kurie juos naudojo, pastebėjo didelį svorio sumažėjimą. Problemiškos kūno dalys aiškiai atrodė daug geriau. Oda tapo elastingesnė ir lygesnė, o celiulitas išnyko.

Redaktoriaus nuomonė apie AcuWellness Patches

Apibendrinant, yra daug teigiamų atsiliepimų ir komentarų, iš žmonių, kurie naudojo AcuWellnes Patches. Mes esame įsitikinę, kad tai yra verta rekomenduoti. Tai tikrai veiksmingas būdas panaikinti raumenų ir sąnarių skausmus. Pakanka klijuoti pleistrus ant tinkamų vietų ant odos, kad galėtumėte jausti atsipalaidavimą. Yra labai nedaug būdų kovoti su didėjančiu skausmu. Mes manome, kad jūs turėtumėte domėtis šiais pleistrais, jei jums rūpi kritinių slėgio taškų apsauga. Produktas taip pat rekomenduojamas žmonėms, kurie kenčia nuo didelio raumenų ar sąnarių skausmo, taip pat tiems, kurie kenčia nuo migrenos ir turi žaizdų, kurias sunku išgydyti.

Ar kada nors naudojote skausmą malšinančius vaistus? Ką manote apie akupunktūrą? Ar jau naudojote AcuWellness Patches? Kokia jūsų nuomonė apie šį produktą? Laukiame įprastų jūsų nuomonių ir komentarų po straipsniu.

UWAGA!
Teraz Dabar 50 EUR pigiau!Ši nuolaida galioja iki: 23.59

Senovės Kinijos akupunktūros buvo naudojamas pašalinti sąnarių ir raumenų skausmus. Šiandien, tai veiksmingas gydymo metodas grįžtantis visiškai nauja forma!

AcuWellness Patches yra novatoriški pleistrai, veikiantys pagal slėgio taškus. Jų dėka, pašalinsite nemalonius negalavimus ir atsikratysite skausmo kartą ir visiems laikams!

Šis gydymas yra tikras pastarųjų mėnesių smūgis!


Ši nuolaida galioja iki: 23.59

Dėl riboto sandėlio, nuolaida ribota laiku

Speciali nuolaida:  50 EUR NUOLAIDA + pinigų grąžinimas, jei būsite nepatenkintas produktu

Gaukite nuolaidą

13 mintis apie “AcuWellness Patches – ar šie pleistrai veikia? Atsiliepimai, sudėtis, poveikis ir kaina

 1. Viskas atrodo teisėta. Svetainėje yra visa svarbi informacija, o produktas yra geros kokybės. Šiandien tokių paslaugų sunku rasti. Aš galiu tai rekomenduoti.

 2. Jei yra daug teigiamų nuomonių, tai turi veikti. Aš tai užsisakysiu ir pamatysime

 3. Viskas įvyko greitai! Pleistrai buvo pristatyti, jie puikūs ir gerai veikia. Visas sandoris buvo įvykdytas greitai. Teigiami atsiliepimai!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *