Apie mus

Ar jūs pasitikite tik patikima ir patvirtinta informacija? Tada atvykote į tobulą vietą! Mes detaliau ištariau populiarus produktus, reklamuojamus internete. Čia jūs rasite detalius aprašymus apie tai, kaip jie veikia, apie jų sudėtį ir naudojimo poveikius. Be to, mes pateikiame naudotojų atsiliepimus.

Mūsų svetainė buvo sukurta žmonėms, kuriems rūpi jų sveikata ir piniginė. Tai yra tie, kurie, prieš perkant, turi būti garantuoti, kad investuoja pinigus protingai.

Portalo pavadinimas rodo, jog mes didžiausią dėmesį teikiame jūsų nuomonėms. Galų gale, jos yra patikimiausias informacijos šaltinis apie produkto vertę. Svetainėje, be daug atsiliepimų, rasite informacinių straipsnių. Sužinosite daug įdomių dalykų ir keistenybių. Mums nėra jokių tabu. Mes esame pasiruošę pajudinti net ir pačias gėdingiausias temas, norėdami padėti mūsų skaitytojams!

Mūsų redaktoriai yra ekspertai-entuziastai, su plačiomis įvairių temų žiniomis. Šiems žmonėms įdomu sveikata, grožis, finansai ir mechanika, ir daug kitų dalykų. Jiems visada svarbiausias patikimumas.

Svetainės autoriai

Inga Kavaliauskienė
Skyriai: Sveikatos ir lytiškumo problemos

Inga Kavaliauskienė – medicinos universiteto Kaune absolventė. Lytinių santykių patologijos specialistė. Daug metų, jai įdomu sveikata, plačiąja žodžio prasme. Privačiai – keturių vaiku motina, kuri laisvalaikiu mėgsta užsiimti ekstremaliu sportu, tokiu kaip kopinėjimas arba šokimas su parašiutu.

 

Justina Radauskienė
Skyriai: Dietos ir grožis

Justina Radauskienė – dietologė, turinti daug metų patirties – padėjusi daug žmonių atsikratyti nereikalingų kilogramų. Šiuo metu sveikatos ir grožio salono darbuotoja, o jos specialybė yra modernus kosmetinis odos atjauninimas ir kondicionavimas. Ji turi daug kosmetologijos sertifikatų ir diplomų.

 

Andrius Vasiliauskas
Skyrius: Sportas

Andrius Vasiliauskas – asmeninis treneris, turintis daugiametę patirtį, sporto ir sveikos gyvensenos entuziastas. Jėgos pratimų, fizinės sveikatos rekreacijos ir šiuolaikinio kūno stiprinimo instruktorius. Daugelio suvažiavimų, dirbtuvių ir treniruočių susijusių sportu, mityba ir CrossFit dalyvis. Privačiai, jį domina jojimas arkliais ir Azijos virtuvė.

 

 

 

Laura Pileckienė
Skyrius: Finansai

Laura Pileckienė – žurnalistė pagal profesiją, šiuo metu dirbanti banke. Finansai, marketingas ir ekonomika yra jos specialybė. Jai patinka keliauti ir mokytis apie naujas kultūras. Didžiulė grupės Queen fanė.

 

 

 

Paulius VileckasSkyrius: Mechanika

Paulius Vileckas – turi aistrą įvairių prietaisų mechanikai. Jis yra žurnalistas ir tinklaraštininkas. Jis atsako klausimus, dominančius kiekvieną automobilių maniaką – jis yra gyva enciklopedija. Jį domina sportas, kartais žaidžia futbolą ir ledo ritulį. Jis daug žino apie knygų gaminimą.