68 votes, average: 4,78 out of 568 votes, average: 4,78 out of 568 votes, average: 4,78 out of 568 votes, average: 4,78 out of 568 votes, average: 4,78 out of 5 (68 votes, average: 4,78 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

ELECTRICITY SAVING BOX – Atsiliepimai, Kaip tai veikia – Energijos taupymas

ELECTRICITY SAVING BOX - Atsiliepimai, Kaip tai veikia – Energijos taupymas

Ar jus gasdina skaičiai jūsų elektros sąskaitoje? Ar bandėte taupyti elektros energiją, tačiau nesulaukėte didelės sėkmės, o mokesčiai vis dar dideli? Yra daugybė žmonių besikankinančių su tuo. Kaip žinome, elektros prietaisų skaičius vis auga. Mobilieji telefonai, kaip taisyklė, juos reikia įkrauti kasdien, o ne kartą per keletą dienų kaip būdavo anksčiau. Nepaisant to, kad elektros prietaisai tampa vis efektyvesni, naudojant juos dažniau, sunaudojama daugiau energijos. Daugelis iš mūsų ieško būdų kaip sumažinti energijos vartojimą ir tuo pačiu išlaidas jai. Todėl yra naujas produktas mūsų rinkoje, tai ELECTRICITY SAVING BOX , kuri ateina į pagalbą. Ji leidžia jums naudotis elektros prietaisais kaip iki šiol, tačiau sumokėti iki 50% mažiau. Tai lengviausias būdas sutaupyti energijos ir jos kaina atsiperka per 1-2 mėnesius. Jei norite sutaupyti pinigų, ELECTRICITY SAVING BOX gali būti kaip tik tai ko jums reikia. Sužinokite daugiau perskaitę straipsnį.

 ELECTRICITY SAVING BOX – Kaip ji veikia

ELECTRICITY SAVING BOX - Atsiliepimai, Kaip tai veikia – Energijos taupymas

ELECTRICITY SAVING BOX sumažina elektros srovę, o tai leidžia skaitliukui suktis lėčiau, taip sumažinti elektros sąnaudas. Ji leidžia jums mokėti už elektrą 30-50% mažiau, priklausomai nuo to kokius prietaisus naudojate. Su tokiais prietaisais kaip oro kondicionierius, skalbyklė, asmeninis kompiuteris ar plaukų džiovintuvas galime sutaupyti iki 50% energijos. Su daigtais kaip šaldytuvas, virdulys ar elektrinė orkaitė, mes sutaupome 40%.

Rezultatai ir privalumai naudojant ELECTRICITY SAVING BOX

 • Labai lengva instaliuoti, viskas ką reikia padaryti tai įjungti ją į tinklą.
 • Nepakeičia skaitiklio parodymų. Sutaupoma efektyviau naudojant energiją
 • Efektyvumas 5rodytas tyrimais ir testais bei žmonių atsiliepimais.
 • Ne tik sutaupysite elektros energijos bet ir prailginsite prietaisų tarnavimo laiką.
 • Taip pat pagerins mūsų sveikatą sumažinant elektromagnetinę radiaciją.
 • Pilnai atsiperka per 1-2 mėnesius.

 Kokiose vietose ELECTRICITY SAVING BOX naudojama labiausiai?

ELECTRICITY SAVING BOX turi milžinišką populiarumą Europoje, kaip galima atspėti, tai yra dažniausiai naudojamas tose vietose, kurios naudoja daugiausiai elektros energijos, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos parduotuvėse, biuruose, restoranuose ar sporto salėse. Dabar gaminys taip pat prieinamas ir mūsų šalyje.

ELECTRICITY SAVING BOX techniniai parametrai

ELECTRICITY SAVING BOX - Atsiliepimai, Kaip tai veikia – Energijos taupymas

 •  Sukurta standartiniams elektros tinklams, kaip ir tie, kuriuos, rasite namuose ar butuose.
 •  Maksimali suma neturėtų viršyti 85%, ji negali būti naudojama voniose ar baseinuose.
 •  Maksimali apkrova 5kW – 19 kW – vienas prietaisas yra pakankamas visam butui.
 •  Sveria tik 125 g. o dydis yra 12 cm x 7 cm x 4 cm. Gali būti prijungtas mažiau matomose vietose.
 • 2 metų garantija.

ELECTRICITY SAVING BOX – Atsiliepimai

Akivaizdu, kad geriausias būdas pamatyti, kaip gerai produktas yra daro savo darbą yra sužinoti, ką kiti galvoja apie jį. Nerasime daug vartotojų atsiliepimų mūsų vietinėse svetainėse, nes produktas yra palyginti naujas mūsų rinkoje, todėl mes ieškojome užsienio svetainių, kur galėtume sužinoti apie jį daug daugiau. Produktas iš tiesų yra labai populiarus, tai labiausiai nulėmė jo efektyvumas. Neradome nei vieno komentarą iš žmogaus, kuris nesumažino savo sąskaitų. Visi komentarai teigė, kad vidutinis stebimas elektros energijos sąnaudų sumažėjimas buvo 35-50%. Tai gana didelis taupymas, ypač vietose su dideliu energijos suvartojimu, kaip restoranuose ar biuruose. Nebuvo tokio kuris skųstūsi apie produktą ar kuriam buvo problemų ar blogai veikė. Produktas yra su 2 metų garantija, todėl nereikia jaudintis dėl nieko, jei jis suges jūs gausite naują produktą ar pinigų grąžinimą. Apibendrinant galima teigti, ELECTRICITY SAVING BOX yra labai efektyvus ir paprastas būdas sumažinti savo energijos suvartojimą ir, savo ruožtu, mokėti mažesnes sąskaitas, o taip pat apsaugoti aplinką. Mes skatiname jus pasidalinti savo patirtimi apie produktą. Žemiau rasite nuorodą į gamintojo oficialią parduotuvę, kurioje galite įsigyti produktą.

ELECTRICITY SAVING BOX – Sumažinkite savo elektros sąskaitais iki 30-50%. Spauskite ir sužinokite daugiau!

18 mintis apie “ELECTRICITY SAVING BOX – Atsiliepimai, Kaip tai veikia – Energijos taupymas

 1. Aš girdėjau, kad pinigai, išleisti už šį įrenginį, grįžta po dviejų mėnesių. Darbe, kuriame mes naudojame daugybę prietaisų, aš apskaičiavau, kad iš tikrųjų pinigai grįžo per savaitę. Tai puiku man, norėčiau išleisti pinigus už kažką kito nei sąskaitas.

 2. Mano vyras jį nupirko praeitą mėnesį mūsų namams. Pirmosios sąskaitos atėjo ir ten tikrai yra skirtumas – 100zl išsaugota. Aš tiesiog tikiuosi, kad jis nesuges :))

 3. Labai protingas prietaisas. Aš visada žaviuosi žmonėmis, kurie gali sugalvoti tokius dalykus. Ar kas nors žino, ar tai yra lenkų produktas?

 4. Aš pastebėjau, kad nuo to laiko, kai aš pradėjau naudoti ELECTRICITY SAVING BOX, mano skalbimo mašina nustojo man trenkti elektra 😛 Kai aš ją prijungdavau, aš susidurdavau su veikimo problemomis, o kartais aš galėjau jausti dilgčiojimą, kai liesdavau ją, o nuo to laiko, kai įdiegiau šį įrenginį, problema dingus. 😀 puikus produktas

 5. Kiek įrenginių reikia, norint apsaugoti visą savo namų tinklą? Ar vieno bus pakankamai, ar turėsiu pirkti du, ar daugiau?

  1. Jei jūsų tinkle yra tik viena grandinė, tada vieno įrenginio tikrai užteks. Tačiau kai jūsų namuose yra dvi ar daugiau nepriklausomų grandinių, kiekvienai iš jų reikės atskiro įrenginio.

 6. Kaip galiu sužinoti ar ir aš turiu tą reaktyviąją galią? Aš visiškai nieko nežinau apie elektroniką … Ar yra kokių nors būdų išsiaiškinti?

 7. Aš labai patenkinta, nes dabar moku mažesnes sąskaitas, todėl aš tai tikrai rekomenduoju.

 8. Su electricity saving box mano sąskaitos jau buvo mažesnės po pirmojo mėnesio. Labai rekomenduojama.

 9. Džiaugiuosi, jog nusprendžiau nusipirkti šį dalyką. Aš rekomenduoju tai visiems, kurie nori sutaupyti pinigų.

 10. Aš turiu savo parduotuvę ir praėjusiais metais įdiegiau oro kondicionavimo sistemą. Viskas buvo labai malonu, bet kai pasirodė sąskaita, tai buvo ne visai taip malonu. Mano draugas pasiūlė Electricity saving box ir šiais metais mano oro kondicionierių sąskaitos nėra tokios pat didelės.

 11. Kaip sužinoti, kiek įtaisų man reikia mano namuose, kad sumažintų mokesčius už elektros energiją?

 12. Mano restorane mes naudojame daugybę elektros prietaisų, kiek tokių prietaisų man reikia, jog kiek įmanoma sumažinčiau sąskaitas?

 13. Dėl Electricity Saving Box man jau nebereikia taupyti elektros, nes nesvarbu, kiek aš naudoju, sąskaitos visada yra labai mažos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *