254 votes, average: 4,90 out of 5254 votes, average: 4,90 out of 5254 votes, average: 4,90 out of 5254 votes, average: 4,90 out of 5254 votes, average: 4,90 out of 5 (254 votes, average: 4,90 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Fusion FuelSaver – taupo degalus ir namų biudžetą. Susipažinkite su produktu

fusion-fuelSaver-top

Visi keturračių transporto priemonių savininkai žino, kad automobilis atneša savo kaštus. Tai bedugnė „pinigų dėžė“, į kurią nuolatos reikia investuoti. Mokėjimas už patobulinimus ir aptarnavimą yra vienas dalykas. Tačiau kur kas rimtesnės yra išlaidos kurui. Laimei, mes galime numatyti ir vienaip ar kitaip apriboti sumas, kurias išleidžiame benzinui, dyzelinui ar dujoms.

Rinkoje yra prieinami specialūs įrankiai, skirti kuro sunaudojimo mažinimui. Vienas iš jų yra Fusion FuelSaver kuro įmagnetintojas. Kaip jis veikia ir ar veikia iš tikrųjų? Kaip juo naudotis? Ar jį naudojant iš tikro atsiranda galimybė sumažinti išlaidas kurui?

Fusion FuelSaver – instrukcija, montavimas. Ar veikia su dyzeliu?

Gamintojas teigia, kad Fusion FuelSaver sumontavimui nereikia jokių ypatingų įgūdžių. Svarbiausia nesuklysti pasirenkant magistralę (tai turi būti kuro vamzdis).

Fusion FuelSaver sumontavimo gidas atrodo taip:

 1. Atidarykite variklio dangtį, raskite kuro žarnelę ir pasirinkite vietą, kur norite sumontuoti įrenginį.
 2. Priveržkite įrenginį pasirinktoje vietoje ant kuro vamzdžio. Jis turi būti tarp dviejų įrenginio dalių.
 3. Didesniam stabilumui, naudokite prie įrenginio pritvirtintą apkabą. Apkabą reikia prakišti pro angą įrenginio korpuse. Tuomet ją reikia priveržti ir, jeigu reikia, nukirpti nereikalingą dalį.

Viskas – atlikus šiuos veiksmus, prietaisas būna sumontuojamas teisingai. Gamintojas patikina, kad Fusion FuelSaver veikia ir automobiliuose su dyzeliniu varikliu.

Ar mes galime išmokti užsienio kalbos per 2 savaites? Sužinokite apie veiksmingą mokymosi metodą

Ką Fusion FuelSaver jums suteikia? Naudojimo poveikis – kuro taupymas? 

Fusion FuelSaver gamintojas teigia, kad įmagnetintojo naudojimas leis mums sutaupyti pinigų. Mažesnės kuro sąnaudos turės tiesioginės įtakos mažesnėms automobilio eksploatavimo išlaidoms.driving-car

Įrenginio gamintojas žada:

 • Iki 20 % mažesnį kuro suvartojimą
 • Variklio galios padidinimą iki 5 AG
 • Kenksmingų išmetamųjų dujų sumažinimą 40-50 %

Ar šie pažaidai iš tikrųjų įvykdomi?

Fusion FuelSaver – apžvalgos. Kiek galite išleisti kurui?

Fusion FuelSaver yra naujas produktas, tačiau mūsų stebėjimas rodo, kad nemažai patenkintų vartotojų paliko apie jį teigiamus atsiliepimus. Žmonėms, kurie paliko atsiliepimą apie produktą, įrenginys padėjo sumažinti kuro sąnaudas.

Žemiau pateikiami įrenginį naudojusių žmonių komentarai (Pateikti originalūs vartotojų vardai).

Šarūnas: Sumontavus įrenginį, kuro sąnaudos iš tikrųjų sumažėjo. Anksčiau, automobilis sudegindavo apie 9 litrus, o dabar, sumontavus įrenginį, šis skaičius nukrito iki kiek daugiau nei 7 litrų (Opel Signum, dyzelis).


Gediminas: Turėjau abejonių ir, tikriausiai, nebūčiau pats pirkęs, bet gavau kaip dovaną ir nusprendžiau pabandyti, kadangi tai man nieko nekainavo.  Pasirodo, kad automobilis iš tikrųjų pradėjo vartoti mažiau degalų. Jeigu nebūčiau gavęs tokios dovanos, tai prarasčiau progą daug sutaupyti (apie 200 eurų per mėnesį).


Jaunius: Rekomenduoju, kadangi tai leidžia sutaupyti pinigų. Su mano pravažiuojama rida, aš sutaupau apie 300 EUR per mėnesį.

Kaip taupyti kurą? Fusion FuelSaver – redakcijos atsiliepimai

safe productVartotojų atsiliepimai ir komentarai rodo, kad Fusion FuelSaver sumontavimas sumažina kuro sąnaudas, kas tiesiogiai perauga į pinigų taupymą. Rekordininkams pavyko sutaupyti iki kelių šimtų eurų per mėnesį.

Kadangi dominuoja teigiami vartotojų atsiliepimai, mes rekomenduojame Fusion FuelSaver kaip efektyvų būdą sutaupyti kuro ir pinigų. Jeigu norite mokėti mažiau už benziną ar alyvą, jums vertėtų rimtai pamąstyti apie šio įrenginio įsigijimą.

Finansinis intelektas reiškia pinigų taupymas. Ar norite sutaupyti kuro? Sužinokite daugiau apie Fusion FuelSaver!


Taip pat žiūrėkite: Uodai, erkės ir musės nešioja pavojingas ligas. Kaip juos atbaidyti?

28 mintis apie “Fusion FuelSaver – taupo degalus ir namų biudžetą. Susipažinkite su produktu

 1. Man atrodo, kad kažkas darbe apie tai neseniai kalbėjo, paklausiu vėl, nes ir man įdomu ar tai iš tikrųjų veikia, kadangi tai geras būdas sumažinti kuro sąnaudas

 2. Neseniai įsigijau šį produktą ir galiu pasakyti, kad iš pradžių buvau skeptiškas, tačiau įsirengiau jį automobilyje ir dabar iš tikrųjų galiu nuvažiuoti daugiau vienu kuro baku (ir važiavau įprastu maršrutu, jokių pokyčių ir t.t.). Tad man atrodo, kad produktas veikia.

  1. Gal galėtum papasakoti daugiau? Koks automobilis, kuro sąnaudos, maršrutas? Galbūt tiesiog važiavai mažiau ir ekologiškiau?

  2. Automobilis yra Honda Civic 5d. Bako talpa 45 l, sąnaudos apie 5/100 km, kiekvieną dieną nuvažiuoju 50 km (kelionė iš mažo miestelio), plius į parduotuvę, nuvežu vaikus ir t.t. Todėl į degalinę tekdavo užsukti kas 3 savaites, o dabar važinėju jau daugiau kaip mėnesį.

   1. Na tada panašu, kad tai veikia 🙂 Manau taip pat įsigysiu sau, nes daug važinėju. Šį įrenginį sunku sumontuoti?

    1. ne, jį tiesiog reikia sumontuoti kuro magistralėje. Tai labai lengva, o jei iškils sunkumų, tiesiog paprašyk savo vaikino ar panašiai, jeigu jis ne visiškas kreivarankis, tikrai sugebės tau padėti 😉

 3. siuntą gavau greitai, neatsimenu per kiek tiksliai, bet greitai
  dedzius – AR TAI VEIKIA IR SU DYZELIU AČIŪ

 4. Taip pat užsisakiau ir negaliu atsidžiaugti, kuro sąnaudos ženkliai mažesnės. Nukrito nuo 8 iki 6 litrų 100 km.

 5. Turiu ganėtinai seną automobilį ir 100 km jis ryja apie 10-12 litrų degalų. Po įrenginio sumontavimo iš karto pastebėjau, kad kuro sąnaudos sumažėjo iki 6-7 litrų. Tikrai rekomenduoju, jeigu norite sutaupyti pinigų 😉

 6. Įprastai, man tekdavo išleisti nemažą algos dalį degalams, o dabar šie kaštai sumažėjo 50 %.

 7. vaikinas pykdavo ant manęs, kad visada išnaudoju daug degalų, nes visada važiuoju į parduotuves, o dabar su Fusion FuelSaver galiu nusipirkti sau naują rankinę kiekvieną mėnesį. XOXO

  1. Sutaupytus pinigus aš išleidžiu drabužiams ir makiažui, bet nauja rankinė irgi būtų nieko 😉

 8. Turiu mašiną su 1.9 TDI varikliu, kuris sunaudodavo ganėtinai daug kuro, o dabar atrodo, lyg važiuočiau dujomis 🙂

 9. Iš pradžių abejojau, tačiau nusprendžiau išbandyti ir tikrai džiaugiuosi, nes 2 vienetų įsigijimas atsipirko per savaitę.

 10. Esu pardavimų atstovas, todėl didelė mano atlyginimo dalis išleidžiama kurui. Dabar esu tikrai nustebintas, atrodo, lyg gaučiau antrą atlyginimą – štai kaip naudinga važinėti su Fusion FuelSaver

 11. Vyras irgi nusipirko, kaip suprantu, irgi patenkintas, kadangi dabar gali sau leisti kiekvieną savaitę įsigyti papildomą PS4 žaidimą

 12. Iš pradžių turėjau abejonių dėl šio produkto, tačiau kaimynas išbandė ir rekomendavo, tad irgi nusipirkau ir, tiesą sakant, esu šokiruotas – kuro sąnaudos sumažėjo 45 %, kas tikrai yra daug, todėl rekomenduoju visiems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *