0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Kaip greitai numesti svorio? Valgykite goji uogas! Savybės, kaina, atsiliepimai. Kur nusipirkti?

v

Svorio metimo procesas reikalauja stiprios valios ir aukų. Tai paprastai yra susiję su pratimais ir mėgstamų patiekalų atsikratymu. Daugelis žmonių, norinčių greitai numesti svorį, taip pat naudoja papildus, kurie padeda prarasti nereikalingus kilogramus, ir laikosi dietos. Taigi, ką valgyti, norint numesti svorį? Ar goji uogos pagreitina lieknėjimą?

Goji uogos. Kokios jos ir kaip jos veikia? veislės

Goji uogos arba dar žinomos kaip „wolfberry“, iš Azijos (Kinijos, Japonijos, Mongolijos, Taivano, Korėjos, Tailando). Jos yra žinomi dėl jų gydomųjų savybių. Jos turi daug antioksidantų ir didelę maistinę vertę. Jose yra natūralios kilmės mineralų, tokių kaip cinkas, kalcis, betainas, fosforas, selenas, geležis ar varis. Jos naudojamos kaip riebalų degintojas. Jos taip pat yra žinomos dėl savo savybių, lėtinančių senėjimo procesą ir sustiprinant kūno atsparumą, taip pat valydamos toksinus iš jų.

Uogos būna dviejų rūšių – kinų wolfberry (Lycium chinense) ir raudonųjų (Lycium barbarum). Pirmasis yra žemesnis, turi ilgesnius lapelius ir vaisiai bei turi daugiau spyglių. Antrasis variantas – barbarum – yra aukštesnis, turi mažiau spyglių ir yra mažiau jautrus žemesnėms temperatūroms, tačiau dėl mažesnės ovuliacijos, dažniausiai kinų veislė yra pageidautina kaip vaistinis augalas.

Kokios yra goji uogų savybės? Poveikiaisuper-goji-uogos

Trumpai tariant, goji uogos turi šias savybes:

  • liekninančios- antsvorio pašalinimas ir lieknėjimas
  • paspartina metabolizmą,
  • pagerina odos būklę.
  • sustiprina kūno imunitetą,
  • pašalina celiulitą,
  • sumažina stresą ir padidina atsparumą jam,
  • suteikia energijos.

Goji uogos ir lieknėjimas. Kur jų nusipirkti? Kokia jų kaina?

Goji uogos yra daug preparatų ir lieknėjimo papildų sudedamoji dalis. Jas taip pat galima įsigyti parduotuvėse (pvz., Maxima) ir aukcionų portaluose (amazon). Neperdirbtų uogų kaina yra maždaug 7 EUR/kg ir priklauso nuo parduotuvės.

Goji uogos ir toksiškumas. Ar jos yra nuodingos?

Gerai žinoti, kad žalios ir neišnokę goji uogos turi toksiškų medžiagų. Prinokusių vaisių vartojimas yra visiškai saugus, net jei pasitaiko barbarum, subrendusių vaisių, kurių sudėtyje yra nedaug medžiagų, kurios laikomos kenksmingomis žmonėms.

Goji uogos – atsiliepimai

Internetu galite susipažinti su skirtingomis nuomonėmis apie produktų, kurių sudėtyje yra goji uogų, veikimą. Ne visi yra vienodi. Viskas priklauso nuo to, su kokiu produktu mes susiduriame. Žemiau mes pateikiame dvi skirtingas nuomones apie įvairių preparatų, kurių sudėtyje yra goji uogų, vartojimą (originalūs slapyvardžiai išsaugoti).

avilys: Turiu problemų su metabolizmu, taigi esu linkusi priaugti svorio. Aš labai greitai sustorėju. Aš negaliu nieko dėl to padaryti. Apsilankiau pas įvairius specialistus, kurie man turėjo padėti ir garantuoja, kad greitai numesiu svorių su viena ar kita dieta. Tačiau nė vienas iš jų nepadėjo. Internete radau Biovea Goji Berry ir nusprendžiau išbandyti. Aš naudojaus gamintojo rekomendacijomis, bet nepastebėjau patenkinamų rezultatų. Aš nieko nenumečiau, bet man atrodo, kad mano celiulitas sumažėjo.


Eva, 50: Daugelį metų kovojau su celiulitu. Aš naudoju šimtus preparatų, kremų ir papildų. Niekas nepadėjo. Žinau, kad celiulitas yra antsvorio rezultatas. Tai nėra didelis dalykas, tačiau jis gan matomas ir veiksmingai sumažina mano savijautą. Nei treniruotės, nei specialiai suplanuota ir organizuota dieta nepadeda. Aš mačiau GojiBerry500 reklamą. Kokia mano nuomonė? Produktas ne visai veikia, kaip aprašyta pasiūlyme. Aš nepastebėjau jokio svorio ar celiulito likvidavimo. Man reikia ieškoti ko nors kito.

Goji uogos – redaktorių atsiliepimai

Renkantis lieknėjimo preparatus ar goji tabletes, rekomenduojame atsargiai ir apgalvotai laikytis gamintojo garantijų. Geriausia naudoti preparatus, jau išbandytus vartotojų, kurie gali patvirtinti jų veiksmingumą.

Čia yra preparatų, kurių pagrindą sudaro goji uogos, pavyzdžiai:

chocolate-slimgoji-cream

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *