57 votes, average: 4,90 out of 557 votes, average: 4,90 out of 557 votes, average: 4,90 out of 557 votes, average: 4,90 out of 557 votes, average: 4,90 out of 5 (57 votes, average: 4,90 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Kaip padaryti savo penis didesne? Invaziniai ir neinvaziniai metodai

Kaip padaryti savo penis didesne? Invaziniai ir neinvaziniai metodai

Penis yra vyriškumo savybė. Ant jo yra galvutė, kuri yra labiausiai subtili ir jautri vieta žmogaus kūne. Ji yra paslėpta po apyvarpe, kuri mažėja erekcijos metu. Kai erekcija įvyksta, du akytkūniai tampa užpildyti krauju, todėl varpa atsistoja. Deja, tai taip pat sukelia daugybę problemų. Labiausiai paplitus, žinoma, yra dydžio manija. Vidutinis varpos ilgis yra 15 cm. Beveik 90% vyrų turi ilgai  laukti kol atsistoja varpa. Yra daug būdų, kaip padidinti varpos ilgį ar storį. Tai yra invaziniai, kurie yra chirurgija, ir neinvaziniai, tokie kaip pratimai, geliai, kremai, tabletės. Norint visiškai pasimėgauti seksu, reikia įsitikinti, kad pasirinktas metodas mums yra saugus ir tinkamas. Tinkamas pasirinkimas yra raktas į sekso pasaulį.

Invaziniai varpos padidėjimo metodai

Kaip padaryti savo penis didesne? Invaziniai ir neinvaziniai metodai

Vienas iš būdų, kurie anksčiau buvo chirurginė operacija. Tokia procedūra apima pjūvį raiščių, jungiančių varpą su kūnu, todėl varpa paslenka žemiau, todėl ji atrodys didesnė. Ši procedūra gali padidinti varpą apie 2 cm. Per keletą mėnesių varpa palaipsniui ištempiama su užpildais, kurie yra specialūs įtaisai, skirti padidinti varpos ilgį ir storį. Tačiau tokios operacijos kaina yra gana didelė, nes ji gali siekti daugiau nei tris tūkstančius eurų, jau nekalbant apie tai, kad, nepaisant medicinos pažangos, vis dar yra daug komplikacijų. Seksologai įspėja, kad pagrindinė pasekmė gali būti netaisyklingos erekcijos. Kita dažna problema yra tai, kad varpoms dažnai trūksta tikslumo.

Neinvaziniai varpos plėtros būdai

Yra daug daugiau neinvazinių metodų, t.y. tiems, kuriems nereikia chirurginių procedūrų. Tai daugiausia:

  • Mechaninis varpos padidinimas
  • Kosmetikos priemonės varpos didinimui
  • Geliai ir kitos varpos padidinimo formulės.

Naminės priemonės varpos didinimui

Įvairiose kultūrose yra naudojami specialūs pratimai, kurie stimuliuoja varpos augimą neinvaziniu būdu. Tie pratimai yra skirti pakeisti dydį ir storį, taip pat padėti sustiprinti erekciją arba padidinti ejakuliacijos kontrolę. Šį pratybų būdą gali atlikti vyras savarankiškai arba su partnerio pagalba.

  • Pirmasis metodas yra arabų technika, vadinama slankiuoju žiedu. Svarbiausia dalis prieš pradedant pratybas yra apšilti. Pamirkykite mažą rankšluostį šiltu vandeniu ir apvyniokite aplink varpą. Tai turėtų trukti maždaug 30 minučių. Tada mes turime gauti varpą iš dalies tiesia. Tada mes pridedame nykštį ir rodomąjį pirštą, kad sukurtume žiedą. Mes apimame aplink varpą ir spaudžiame. Žiedas turi slysti link galvutės. Pakartokite keletą kartų.
  • Kitas namų metodas yra varpos ruožas. Penis turėtų būti visiškai minkštas. Mes labai tvirtai pritraukiame nykščiu ir rodomu pirštu aplink galvutę. Toliau mes lėtai traukiame į priekį. Kai mes pradėsime jausti skausmą, mes sustosime ir laikysime taip 10 sekundžių. Pakartokite bent tris kartus.
  • Paskutinis namų metodas yra varpos tempimas. Mes tai darome patraukdami varpą aplink už galvutės ir ištiesiant ją į priekį tol, kol ji bus pakankamai įtempta. Kai jaučia įtampą, mes sukame trisdešimt apskritimų pagal laikrodžio rodyklę. Po maždaug 30 sekundžių pertraukos darome varpos įtempimą ir dabar sukame trisdešimt ratų prieš laikrodžio rodyklę. Pakartokite bent tris kartus.

Prieš pradedant pratimus yra gera idėja paruošti. Prieš pradedant treniruotę, geriau užsirašyti savo varpos ilgį, kai ji stove ir kai yra mikšta. Tai padės mums pamatyti, ar šis pratimas veikia. Taip pat labai gera idėja pirkti tepalą kaip pagalbą. Tačiau svarbiausias dalykas yra atsiminti apie apšilimą prieš treniruotę. Priešingu atveju nebus jokių rezultatų. Bet ar šie pratimai veikia? Sunku atsakyti į šį klausimą. Yra tikrai geresnių ir veiksmingesnių varpos didinimo būdų.

 Mechaninis varpos didinimas.

Kaip padaryti savo penis didesne? Invaziniai ir neinvaziniai metodai

Idėja mechaniškai padidinti įvairias kūno dalis nėra nauja. Afrikos gentys naudojo šiuos metodus jų kūno dalių padidinimui. Vis dėlto šis sprendimas turi trūkumų. Pasirodo, kad naudojant šį metodą daugybė vyrų susiduria su sunkumais. Kuris daro tokį ištemptą varpą visiškai nenaudinga.

Vienas iš sėkmingų metodų, nors ir laikinas, yra vakuuminiai penio siurbliai. Tokie įtaisai yra visiškai saugūs ir gali padėti vyrams padidėti. Rinkoje yra įvairių rūšių siurbliai, t. y. Stiklo, metaliniai, plastikiniai, akumuliatoriniai arba rankiniai. Tačiau tokio tipo varpos padidėjimas yra tik laikinas ir nerekomenduojamas žmonėms be erekcijos sutrikimų.

Šis metodas taip pat yra neveiksmingas nuolatiniam varpos padidėjimui. Rezultatai yra tik trumpalaikiai ir nerekomenduojami, kurie gali lengvai išnykti.

 Didinimo geliai ir kremai.

Kalbant apie varpos didinimo galimybes, farmakologiniai sprendimai neabejotinai yra lyderiai. Skirtingų tipų geliai, kremai ar tablets, pasirinimas yra  milžiniškas. Bet kas iš jų bus geriausias? Vienas iš veiksnių, turinčių įtakos sprendimui, yra veikimas. Kai kurios priemonės yra geresnės varpos padidėjimui, kitos tikrai yra daugiau skirtos erekcijos palaikymui ar pagerinti ejakuliaciją. Štai kodėl mes nusprendėme paklausti mūsų eksperto, pono Arkadijaus Skorpeko. P. Arkadijus sakė, kad svarbiausias dalykas, kurį reikia apsvarstyti renkantis priemonę, yra tai, kad jo naudojimas neturėtų šalutinio poveikio. Jis taip pat sako, kad galime rasti rinkoje esančių produktų su plačiu spektru veikimo, galinčių padėti visiems. Jo nuomone, geriausias produktas yra Penidex Extra. Jo pacientai yra labai patenkinti gydymu šiuo neįtikėtinu produktu, kuris yra visiškai saugus dėl jo natūralių ingredientų.

Mūsų nuomone, geliai ir formulės tikrai yra geriausias būdas padidinti savo varpą pastoviu ir visiškai saugiu būdu. Kalbant apie internetines nuomones, galime pastebėti, kad geliai, tabletės ir tepalai, yra labiausiai paplitęs natūralaus varpos padidėjimo sprendimas. Patenkintų vyrų minia tik patvirtina, kad šiuo metu jis yra geriausias rinkoje prieinamas būdas. Siekdami padėti jums pasirinkti tinkamą sprendimą, įtrauksime rekomenduojamus produktus žemiau.

Kaip padaryti savo penis didesne? Invaziniai ir neinvaziniai metodaiKaip padaryti savo penis didesne? Invaziniai ir neinvaziniai metodai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *