195 votes, average: 4,70 out of 5195 votes, average: 4,70 out of 5195 votes, average: 4,70 out of 5195 votes, average: 4,70 out of 5195 votes, average: 4,70 out of 5 (195 votes, average: 4,70 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Kas yra paslaptingoji Livirija? Sužinokite šios būrėjos istoriją, kuri gali jums padėti pritraukti gerovę.

Liwirija-top

Livrija yra populiari Lietuvoje taro kortų skaitytoja. Tai unikalus ir paslaptingas žmogus. Jos istorija parodo, kaip stipriai veikia magija ir ritualai, ir kaip mūsų gyvenime naudinga žinoti apie ritualines praktikas ir jų reikšmę, gerinant gerovę, pritraukiant turtus, sėkmės ir sveikatos. Magijos galia visada žavėjo Liviriją, kuri suteikė pagrindinį tikslą padėti kitiems – žmonėms, kuriems reikia skubios finansinės pagalbos. Dėl mistinių žinių Livirijos ezoterikos biurą aplanko žmonės iš visos Lietuvos. Labai dažnai tai yra magiškieji įgūdžiai ir žinios apie ritualines praktikas, kurios išgelbėjo jos klientus nuo rimtų finansinių problemų. Neabejotina, kad Livirija yra ne tik paslaptingas žmogus – forteuniteras, jai nepatinka kalbėti apie save, bet ir atvirą, galinčią klausytis kitų ir norinčių pasidalinti savo mistiškomis žiniomis.

Liviriją – taro kortų skaitytoja, kuri žino kaip pritraukti, gerovę, sėkmę ir turtus.

Viename interviu Liviriją parodė, kad sėkmės ir gerovės galima pasiekti žinant ir praktikuojant senovės magišką ritualą, kuris pritraukia sėkmę ir klestėjimą. Ritualų žinios padėjo daugeliui pabėgti sunkios, kartais net tragiškos finansinės padėties. Anti-jinx Ritual leidžia greitai sugrįžti ir atsikratyti nesėkmės. Liviriją pabrėžia, kad tai apsauginis ritualas ir jis padeda karjerai. Liviriją veiklos negalima paaiškinti. Joks mokslininkas negali paaiškinti Anti-jinx Ritual veiksmingumo.

Anti-jinx Ritual leidžia padidinti gerovę nedelsiant

Liviriją visada sako, kad raktas į ritualo sėkmę yra atviras, tai  Atvirkštinio Poveikio Žvakė. Ritualui atlikti nereikia specialių žinių. Kaip vienintelė Lenkijos žiniuonė, Liviriją žino turtų ritualo paslaptį, taip pat loterijų laimėjimo galimybes. Viskas priklauso nuo žvakių energijos, kuri tiesiog pritraukia pinigus. Žvakių liepsna pritraukia pinigus. Žvakė, sukurta iš magiškų žolelių, pritraukia ritualinį veiksmą kaip magnetas, kuris pritraukia pinigus ir teigiamą energiją.

magic

Livirija atskleidžia gerai saugotą 2500 metų gerovės paslaptį

Naujausiame interviu su Liviriją mums nusprendė atskleisti ritualo paslaptį. Labiausiai stebina tai, kad žvakė pritraukia pinigus. Nuolatinis pinigų pritraukimas yra kasdienio žvakės deginimo rezultatas. Būrėja atskleidė, kad Anti-jinx Ritual turi apsaugines savybes ir saugo gerovę.

Jos žinios ir žvilgsnis į magišką praktiką padėjo daugybei žmonių. Liviriją dažnai lankosi įvairiose ezoteriniuose ir psichologiniuose renginiuose. Jos ilgametė patirtis apeinant žmonių problemas rodo, kad magija gali padėti žmogui – keisti jo finansinę padėtį ir užtikrinti taiką gyvenime.

!!Kviečiame jus sužinoti daugiau apie Anti-jinx Ritual, kuris užtikrina finansinį klestėjimą, taip pat sėkmę privačiame gyvenime. Pasinaudokite Livirijos žiniomis ir padėkite sau!!


Taip pat žiūrėkite: Indijos agrastų ekstraktas yra liekninantis. Sužinokite, kaip

 

23 mintis apie “Kas yra paslaptingoji Livirija? Sužinokite šios būrėjos istoriją, kuri gali jums padėti pritraukti gerovę.

 1. labai maloni moteris, gali atrodyti šiek tiek landi, bet taip yra tik todėl, nes ji nori padėti. Galiu tiesiog rekomenduoti ją ir pasakyti jums, kad nebijotumėte, nes ji žino, ką daro

 2. Šiek tiek bijojau ir truputį keistai jaučiaus… aš, vaikinas, kuris visada juokėsi iš tokių dalykų… bet galų gale žinau, kad tai buvo verta!

 3. Aš pažįstu šia moterį jau ilgą laiką. Jis visada suteikia man gerų patarimų. Dabar matau, kad ji nusprendė pasidalinti savo žiniomis su kitais.

 4. Ji yra puiki moteris. Ji duoda gerus patarimus. Išgirdau apie šią žvakę prieš kiek laiko. Manau, kad ji pasielgė teisingai, pasidalindama savo žiniomis.

 5. Niekada nesu sutikęs jos asmeniškai, bet vis tiek myliu ją už visus dalykus, kurie pasikeitė mano gyvenime!

 6. Niekada nesilankiau pas būrėjas, nes šiek tiek bijojau. Matau, kad nėra esmės bijoti. Gera moteris, kuri išsprendė mano problemas!

 7. Nuostabi. Pati geriausia būrėja, pas kurią esu buvęs. Dabar man nebereikia vargti dėl pinigų.

 8. Draugė man rekomendavo Liwiria, nes turėjau problemų. Ji išsprendė mano problemas per akimirksnį!

 9. Labai pozityvi moteris, kas sutiko ją, žino, kaip šilta širdyje būna klausantis jos patarimų. Tiems, kurie niekada neturėjo galimybės susipažinti su ja ar jos klausytis, turiu pasakyti vieną dalyką. Paskaitykite apie ją internete, nes jos pagalba yra nepakankamai įvertinta, o Anti-Jinx Ritual žvakė gali veikti stebuklingai!

 10. Būrėja Liwiria yra nuostabi, kartą su ja susitikau. Labai išmintinga moteris, kuri žino apie ką ji šneka

 11. Buvau skeptiška, tokių dalykų atžvilgiu, bet kažkas tiesiog tame yra. Aš daug vargau, nuėjau pas būrėją, ieškodama pagalbos, o likimas tiesiog mane nustūmė pas Liwiria. Sesijos metu jaučiausi keistai ir būrėja man pasakė, jog man gresia kažkoks didelis pavojus. Ji panaudojo baltą magiją, sukurti apsaugos ratą aplinka mane ir rekomendavo man savo žvakę. Išėjus, jaučiau keistą šilumą ir jeigu papuldavau į pavojingą situaciją, man neatsitikdavo nieko blogo. Ėjau tuneliu ir kažkoks vagis bandė pagriebti mano piniginę, bet tą pačia sekundę patruliuojantys policijos pareigūnai išlindo iš už kampo už jo, ir vagišius pradėjo bėgti. Policija jo ieško, bet nieko blogo man neatsitiko ir aš atlikinėju ritualą visą laiką nuo tada ir man atsitiko daug dalykų, todėl rekomenduoju tai išbandyti, net jeigu ir netikite tuo, pagalvokite – juk neturite ko prarasti.

 12. Susitikimo metu būrėja atliko ritualą ir rekomendavo panaudoti tą žvakę, ji veikia!! kas vyksta šiuo metu negali būti sutapimas

 13. Aš visados buvau mokslo žmogus (aš esu dantistas) ir todėl visados juokiausi iš tokių dalykų. Kai viskas mano gyvenime pakriko, nežinojau ką daryti. Tada draugė man pasakė, jog jai padėjo būrėja. Aš pakračiau galvą. Aš ir būrėjos? Bet viskas tik blogėjo ir blogėjo, o aš žinojau kad nebeturiu ką daryti, pagalvojau kaip man išsigelbėti. Tada nusprendžiau draugės paklausti apie tą būrėją. Pasirodo tai buvo Liwiria, aš nuėjau ten, ji atliko kažkokius keistus ritualus ir liepė man sudeginti tą žvakę. Aš darau tai jau kelias dienas ir negaliu patikėti, jog viskas mano gyvenime tik gerėja. Aš po truputį atsigaunu.

 14. Labai profesionali, gera, draugiška, konkreti ir ji nenori tik pinigų, po sesijos iš karto gavau patarimų, ką daryti toliau (pavyzdžiui žvakė) ir kol kas tai labai gerai. Aš tikrai rekomenduoju

 15. Atradau šią būrėją gan neseniai, bet galiu patvirtinti viską, kas parašyta viršuje – ji draugiška, profesionali, smalsi, bet tik todėl, nes nori padėti. Labai teigiamas įspūdis ir tai labai padeda.

 16. Žvakė tikrai veikia, tiesiog turite gerai žinoti kaip atlikti ritualą ir tiksliai sekti instrukcijas. Apsilankiau pas Liwiria kartą ir ji man detaliai pasakė kaip tai atlikti, kad žinočiau ir viskas veikia taip kaip turi. Tiems, kurie sako, kad tai neveikia – jūs atlikinėjate ritualą blogai ir viskas. Tai yra livirijos nuoroda https://bit.ly/2Fb29qt

 17. Internete daug matau apie šią būrėją ir jos magišką žvakę (Anti Jinx lyg ir). bet ar kažkas buvo susisiekęs su ja asmeniškai ir gali pasakyti kažką daugiau? Žinote atsiliepimus internete – parašyta gali būti bet kas

 18. Taip, aš susiekiau su ja. Jaučiaus labai maloniai po sesijos ne ji apskritai geras žmogus ir tikrai norėjo man padėti. Ji rekomendavo man magišką žvakę, kol kas viskas gerai ir man darosi tik geriau, nors neseniai praėjau sunkų gyvenimo etapą, todėl manau, kad viskas bus gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *