82 votes, average: 4,79 out of 582 votes, average: 4,79 out of 582 votes, average: 4,79 out of 582 votes, average: 4,79 out of 582 votes, average: 4,79 out of 5 (82 votes, average: 4,79 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Mosqiteer – apyrankė, kuri atbaido vabzdžius ir erkes. Tai atrodo kaip išmanusis laikrodis

mosqiteer-top

Mosqiteer yra speciali apyrankė, skirta atbaidyti vabzdžius (daugiausia visuotinai nekenčiamus uodus) ir pavojingas erkes. Produktas atrodo kaip išmanusis laikrodis. Kaip tai veikia? Patikrinkite atsiliepimus, kainą ir naudojimo poveikius.

Pavasaris jau čia, ir gana greitai ateis vasara. Tai reiškia, kad daugelis iš mūsų planuoja, kaip praleisti laiką lauke arba užsisakyti atostogas. Yra daug būdų praleisti atostogas – tai gali būti vaizdingas pajūrio viešbutis, kalnuose esantis svečių namas arba ežero kempingas. Nepriklausomai nuo to, ką mes pasirenkame, mes tikrai susidursime su įkyriais uodais visur, o dieną – ir su kitais vabzdžiais, kurie gali mums įkąsti. Ką daryti, jei norite juos atbaidyti? Gera idėja ieškoti specialių produktų, skirtų kovoti su vabzdžiais. Vienas iš jų yra Mosqiteer. Pažiūrėkime, kiek šis vabzdžių atsikratymo produktas yra veiksmingas.

Mosqiteer – apyrankė, kuri atbaido uodus, erkes ir kitus vabzdžius. Kaip ją naudoti?mosqitt attack

Mosqiteer yra speciali apyrankė, kuri atbaido vabzdžius (daugiausia muses ir uodus), taip pat erkes. Pasak gamintojo, šis gaminys profesionaliai apsaugo nuo nemalonių būtybių. Jo struktūra primena elektrinį rankinį laikrodį – išmanųjį laikrodį. Visa apyrankė pagaminta iš matinės, vandeniui atsparios medžiagos ir yra atspari įbrėžimams ir deformacijoms. Be to, jame yra reguliuojama juosta, nuo kurios galima nuvalyti bet kokias dėmes. Dėl savo savybių, lietaus metu jis nebus pažeistas. Apyrankę galima įsigyti įvairiais dydžiais ir spalvomis, kad kiekvienas galėtų suderinti savo vabzdžių atbaidymo prietaisą su savo individualiais skoniais ir pageidavimais.

Apyrankės turėtų būti dėvimos ant riešo ar kulkšnies ir turėtų būti neuždengiamos rūbais. Jos taip pat gali būti pakabintos aplinkoje, pvz.: vežimėlyje, ant diržo arba piniginės dirželio ir t.t.

Mosqiteer –  veikimo būdas ir sudėtis

Mosqiteer veikimo būdas yra paremtas augaliniu eteriniu aliejumi, pagamintu iš citrinžolių (citronella), kuris natūraliu būdu atbaido vabzdžius. Jis naudojamas ne tik kosmetikoje ar kvepalams gaminti, bet ir maisto pramonėje. Citronella aliejus dažniausiai yra žinomas dėl:

 • Sėkmingo vabzdžių ir voragyvių (pvz., erkių) atbaidymo
 • Jo fungicidinių ir antiseptinių poveikių
 • Porų valymo, kas suteikia raminantį poveikį odai
 • Atpalaiduojančio kvapo.

Kiek laiko veikia uodų atbaidymo priemonė Mosqiteer? Pasak gamintojo, apyrankės turi ilgai besitęsiantį poveikį, nes jose yra aliejaus ir natūralių konservantų, todėl jos gali būti efektyvios iki 4 savaičių.

Mosqiteer apyrankių naudojimo rezultatai

Gamintojas teigia, kad pagrindinis poveikis yra vabzdžių, įskaitant uodus ar net blusas, atbaidymas, kuris leis mums ramiai miegoti, nesijaudinant apie nepageidaujamus įkandimus ar netgi erzinančius garsus. Be to, Mosqiteer apyrankė:

 • Yra švelniai kvapus, todėl ant odos palieka natūralų, gaivinančio aliejaus kvapą
 • Nepalieka riebalinių dėmių ant odos
 • Neapriboja mūsų fizinio koordinavimo
 • Turi reguliuojamą juostą, kuri leidžia apyrankę pritaikyti prie kiekvieno naudotojo
 • Nereikalauja naudoti jokių papildomų kremų, purškalų ar kitų priemonių, kurios taip pat yra skirtos vabzdžiams atstumti
 • Gali būti laisvai dėvima lauke, taip pat patalpose

Ar saugu naudotis Mosqiteer? Naudojimo saugumas

Gamintojas užtikrina, kad Mosqiteer, vabzdžius atbaidančios apyrankės, yra visiškai saugios. Daugybė bandymų įrodė, kad apyrankės yra hipoalerginės, todėl jos taip pat rekomenduojamos alergiškiems žmonėms. Dėl natūralių apyrankių sudedamųjų dalių jas gali naudoti ne tik suaugusieji, bet ir vaikai.

Apyrankės buvo leistos į rinką praėjus daugeliui specializuotų tyrimų didžiausiuose Europos mokslinių tyrimų centruose. Be to, Mosqiteer turi sertifikatą, patvirtinantį, kad jis yra veiksmingas ir saugus naudoti.

Ar žinojote, kad…?US-army

Mosqiteer apyrankes naudoja netgi amerikiečių kareiviai!Jos yra tokios veiksmingos, kad jos buvo įtrauktos į kareivių, kurie gali užsikrėsti vabzdžiais (daugiausia uodais) ir voragyviais (erkėmis) plintančiomis ligomis, įrangą, pvz., dėl misijos džiunglėse.

>> Perskaitykite kariuomenės interviu apie apsaugą nuo vabzdžių ir erkių

Kokia Mosqiteer kaina ir kur ją nusipirkti. Kaip ilgai ji veiks?

Mosqiteer vabzdžius atbaidančios apyrankės kaina gali skirtis priklausomai nuo galiojančių nuolaidų. Jo įprastinė kaina yra mažiausia kaina, apie kurią pranešta iki šiol su nuolaida, ji kainuoja 22,5 eurų ir veikia apie 4 savaites.

Šį produktą galima rasti tik internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip amazonarba oficialioje gamintojo svetainėje. Atsižvelgiant į tai, kad šis produktas nėra pasiekiamas vaistinėse, rekomenduojame jį įsigyti iš platintojo oficialios parduotuvės. Tik tokiu būdu garantuojame originalaus produkto pirkimą.

Gamintojas rekomenduoja, kad tuo metu, kai nenaudojate apyrankės, saugokite ją tvirtai uždarytoje vietoje. Tokiu būdu produktas ilgą laiką nepraranda savybių ir gali būti naudojamas ne ilgiau kaip mėnesį.

Mosqiteer – vartotojų atsiliepimai ir komentarai

Produktas yra naujas rinkoje, tačiau jau yra pirmųjų su juo susijusių atsiliepimų ir komentarų. Žemiau skelbiame keletą iš jų (originalūs parašai buvo saugomi).

Marija (18 metų): Aš nusprendžiau eiti į kempingo renginį per savo sekančias atostogas. Tai visada buvo mano svajonė ir, dabar, kai esu suaugusi, galiausiai galiu tai padaryti. Bet mama įspėjo mane, kad tokios keliones dažnai nesibaigia gerai… Be to, uodai, erkės taip pat yra pavojingi. Štai kodėl aš ieškojau kokių nors gerų priemonių ir tokiu būdu aš patekau į Mosqiteer svetainę. Rankena yra reguliuojama, ir galiu pasirinkti savo spalvą. Jau nekalbant apie tai, kad ji yra atspari vandeniui ir gali būti lengvai dezinfekuota! Manau, kad gamintojas žinojo, ką jie daro, nes tai puikus sprendimas atostogų išvykoms 🙂 Išbandžius šį produktą per pastaruosius porą savaitgalių, aš patenkinta. Uodai man nekąsdavo, aš galėjau lengvai miegoti keletą naktų palapinėje ir grįžti namo be erkių. Ko, deja, negaliu pasakyti apie savo draugus, kurie neturėjo apyrankės. Pastebėję teigiamus šio apyrankės panaudojimo rezultatus, jie nedelsdami užsisakė kelias Mosqiteer apyrankes. Manau, kad tai puikus sprendimas atostogoms ir dar daugiau.


Andrius (54 metai): Aš esu miško urėdas ir dažnai susiduriu su uodais. Jie iš tikrųjų yra visur… Dėl savo profesijos aš turiu kažkaip apsisaugoti nuo jų. Mano žmona kažkur rado Mosqiteer skelbimą ir pasiūlė pabandyti. Aš neturėjau supratimo, kas tai iš tikrųjų buvo. Paaiškėjo, kad tai yra speciali apyrankė, leidžianti natūraliu būdu atsikratyti vabzdžių. Maniau, kad tai gali būti puikus sprendimas mano vaikaičiams, kai jie nori eiti į mišką kartu su manimi. Aš nusipirkau vieną, kad išbandyčiau, pavaikščiojau keletą kartų ją užsidėjęs ir tai tikrai veikia! Esu teigiamai nustebęs, nes nemačiau, kad nors vienas vabzdys praskristų. Uodai taip pat laikosi nuo manęs. Manau, aš užsakysiu dar keletą šių apyrankių savo šeimai.

Mosqiteer – mūsų atsiliepimas

safeDauguma Mosqiteer atsiliepimų leidžia mums daryti išvadą, kad šis produktas visiškai atitinka klientų lūkesčius. Vartotojai teigia, kad ši priemonė veikia tiksliai taip, kaip pažadėjo gamintojas. Produktas veiksmingai atbaido vabzdžius, ypač uodus, todėl apyrankė tinka visų rūšių pramogoms.  

Apibendrinant vartotojų atsiliepimus mes rekomenduojame Mosqiteer kaip sprendimą prieš vabzdžius. Jei taip pat naudojate šią priemonę ir norite pasidalinti patirtimi su mumis, kviečiame palikti komentarą!

Šią apyrankę naudoja netgi amerikiečių kareiviai! Spauskite čia, kad išspręstumėte ĮKYRIŲ uodų ir PAVOJINGŲ erkių problemą vieną kartą ir visiems laikams!!


Taip pat žiūrėkite: Kaip pašalinti prakeikimą, kuris jus kankina?

31 mintis apie “Mosqiteer – apyrankė, kuri atbaido vabzdžius ir erkes. Tai atrodo kaip išmanusis laikrodis

 1. Aš užsisakiau keletą jų, bet jie dar neatvyko… Leisiu visiems žinoti, kaip jie veikia ;p

 2. po dviejų savaičių vartojimo, norėčiau pasakyti, kad tai yra veiksmingas produktas. Verta išbandyti

 3. Aš nusipirkau ją, naudojau ir išbandžiau. Apyrankės atrodo gerai, jos atbaido vabzdžius, rekomenduoju

 4. Nuostabus produktas! ir toks kūrybingas, ne tik atrodo kaip stilingas laikrodis, bet iš tikrųjų jis veikia! Tai atbaido ne tik vabzdžius, bet ir erkes ;o aš jau nusipirkau keletą iš anksto 😀

  1. Aš nusipirkau jį tiesiai iš gamintojo, jų svetainėje. Aš pastebėjau, kad apyrankės yra hipoalerginės – nepatyriau jokių bėrimų, kaip įprastai būna..

   1. nes mano apyrankė atrodė kitaip… bet aš nesu įsitikinęs, ar tai tikrai teisingas produktas

  2. Emili, kur jį užsisakėte? Jei Allegro tuomet esu įsitikinus, kad tai netikras produktas!

   1. Iš kur žinojote, kad aš iš ten užsisakiau? Na, tai spėju, kad dėl to ir neveikia ;/ Aš pats kaltas, maniau, kad galėsiu šiek tiek sutaupyti… bet gavosi kaip visada

 5. puikus įtaisas! ypač svarbu, kai turite vaikus ir norite pasivaikščioti kelionėje į gamtą su jais 🙂 apyrankės atbaido uodus, muses ir kitus vabzdžius. Kaina yra padori, aš tikiu, kad yra pigesnių variantų, tačiau abejoju, kad jie veikia

 6. Aš gyvenu ir dirbu kaime, yra daug muselių ir erkių, visur ieškojau kokių nors sprendimų. Mano dukra pasiūlė išbandyti tas Mosqiteer apyrankes ar kažkas tokio. Ir kaip jūs manote, jos veikia! Tai nuostabu, toks mažas dalykas ir vis dėlto jis atstumia vabzdžius ;o verčia mane nori pirkti dideliais kiekiais ir duoti šeimai 🙂

 7. Sveiki, kaip sekasi 😛 aš ir mano mergina praeitą savaitgalį praleidome prie ežero. Žinoma, vabzdžiai yra įprastas dalykas tose vietose, bet su tomis apyrankėmis tai nesukėlė problemų! Neturime nei vieno įkandimo, ar mažos prikibusios draugės (erkės), todėl aš galiu nuoširdžiai sakyti, kad tai veikia.

 8. Mano sūnus yra alergiškas, norėčiau apsaugoti jį nuo vabzdžių. Aš nežinau, ar turėčiau pirkti Mosqiteer. Ar jūs rekomenduotumėte jį kam nors, kas turi alergijų?

  1. Nesijaudinkite! Aš esu alergiška daugeliui dalykų, tačiau Mosqiteer yra visiškai natūralus. Jūs net pamiršite, kad jūs užsidėję apyrankę, ji tokia maloni, kad netgi nesijaučia

 9. Apyrankės gamina natūralų apsauginį skydą nuo vabzdžių, žalia spalva puikiai tinka gamtai. Jie ekologiški ir nuostabūs 😛

 10. Aš rekomenduoju mosqiuteer apyrankes, jos yra 100% efektyvios, aš užsisakysiu jų daugiau

 11. Ar galite įsivaizduoti, kad mano vyras ir aš plaukiojame su šiomis apyrankėmis reguliariai ir jos vis dar veikia? Keista, ar ne? Maniau, kad jos ilgainiui bus nusidėvėjusios, tačiau jos ne tik yra neperšlampamos, bet taip pat patvarios.

 12. gražios vabzdžių atbaidymo priemonės, malonus minkštas kvapas, plius jos jaučiasi taip maloniai, pakabinau vieną ant savo rankinuko

 13. mes turime apsisaugoti nuo tų erkių kažkaip! Jos yra vienos iš pavojingiausių voragyvių! Saugokitės jų! Ir pasitikrinkite save iš karto po grįžimo namo!

 14. vabzdžiai yra šlykštūs, jie turėtų išnykti. Manau, kad aš pabandysiu šias apyrankes, bent jau nebereikės žiūrėti į vabzdžius

 15. Aš baisiai bijau bičių! Man įgėlė viena, kai buvau maža ir iki šios dienos vis dar esu traumuota. Kartais aš netgi galiu atsisakyti eiti į lauką, kad nesutikčiau jų savo kelyje. Laimei, mano mama man davė Mosqiteer ir aš jau nebeturiu jaudintis 😀 Mano baimė tapo mažesnė, tai nuostabus jausmas.

 16. Labai rekomenduojama! Namuose jau nebeturiu kandžių, jau nekalbant apie uodus ir muses!

 17. Uodai yra praeityje, dabar aš juos matau tik televizoriuje 😛 todėl sakyčiau Mosqiteer nuostabus

 18. Sveiki, aš leidžiu laiką prie vandens dabar! Saulė spindi, visa tai malonu ir šilta 😛 Nešioju Mosqiteer apyrankę, todėl nieko nebijau 😛

 19. Mosqiteer atrodo kvailokai 😀 Kaip išmanusis laikrodis, aš nusipirksiu ir pažiūrėsiu, kaip ji jaučiasi ant rankos.

 20. Jau daugelį metų aš jodinėju, ypač mėgstu nujoti iki gražių vietų. Bet kartais grįžtu su erkėm. Tai nėra malonu, kiekvieną kartą aš turiu atlikti tyrimus, kad užkirsčiau kelią ligoms. Aš siaubingai nerimauju, kad galiausiai gausiu Laimo ligą ar kitą šū… Aš nusipirkau Mosqiteer pakolkas esu patenkinta.

 21. Mosqiteer veikia puikiai! Jokių uodų ir erkių, todėl neturiu dėl ko skųstis. Produktas atliko savo darbą.

 22. Aš nuolat mačiau vabalus, jie buvo beveik visur. Aš norėjau atsikratyti tų dalykų ir nusipirkau apyrankes. Aš patenkinta rezultatais 🙂 Jos sėkmingai atbaido vabzdžius

 23. Uodai neturi jokių šansų prieš Mosqiteer! Tai veiksminga priemonė prieš vabzdžius, aš pats išbandžiau. Verta pirkti, labai rekomenduoju!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *