0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

MuscleUp Patches – naujoviški raumenų masės auginimo pleistrai? Veikimo būdas, atsiliepimas, kaina, parduotuvės, poveikis ir naudojimo būdas

muscleup patches
sporto salės pratimai

Kaip sukurti raumenų masę ir formuoti kūną greitai? Kiekvieną dieną daug vyrų to klausia savęs. Vienas iš natūralių kūno apykaitos didinimo būdų yra treniruoklių salė ir treniruotės. Ar tai vienintelis būdas? Kaip paaiškėja – nebūtinai. Į Lietuvos rinką atvyko visiškai naujas kultūrizmo produktas – MuscleUp Patches pleistrai, kurie, sakoma, kad naudoja akupunktūros metodą ir paskatina jo veiksmus. Patikrinkite, ar produktas vertas investicijos. Perskaitykite toliau pateiktą straipsnį ir sužinokite daugiau.

Jie sako, kad: „pečiai, nugara ir krūtinė – štai kur svarmenys yra geriausi“, arba „pirmiau masė, tada formavimas“. Tai gali būti šiek tiek humoristinės frazės, tačiau jos tikrai yra teisingos. Deja, ne visi vaikinai, kurie taip pat svajoja apie kūną, pavyzdžiui, iš sporto žurnalo, turi laiko ir pinigų praleisti visas dienas ilgose sporto treniruotėse. Kas gali išgelbėti tuos vyrus, tai MuscleUp Patches pleistrai, galintys per trumpą laiką padidinti raumenų masę, net iki 10 kilogramų per mėnesį. Ar tai įmanoma? Kviečiame jus perskaityti apie tai!

MuscleUp Patches – kas tai yra ir kaip tai veikia?

MuscleUp Patches yra naujoviški raumenų masės auginimo pleistrai. Produktas yra rekomenduojamas tiek vyrams, tiek moterims, nepriklausomai nuo amžiaus. Jų sudėtis apima testosteroną, karnoziną ir somatropiną, todėl gamintojas pabrėžia, kad tai yra natūrali, saugi sveikatai formulė. Kitas privalumas, kurį gamintojas nurodo, yra tai, kad dėl šio metodo organizmas pradeda gaminti daugiau medžiagų, kurios prisideda prie raumenų augimo per tam tikrą laiką.

Gamintojo teigimu, visi rezultatai turėtų būti veiksmingi ir labai efektyvūs ir tai yra dėka žinių apie akupunktūrą ir paleidimo taškus. Tinkamai nustatę tašką ir ant jo pritvirtinus pleistrą, gaminyje esančios sudedamosios dalys puikiai sugeriamos į tam tikras raumenų grupes.

MuscleUp Patches pleistrai turėtų veikti automatiškai, trimis skirtingais lygiais. Pirma, jie turėtų sumažinti riebalinį audinį, antra, jie turėtų suteikti daugiau energijos, net iki 70% ir trečia, jie automatiškai sukurs raumenis.

Pasak gamintojo, mes galime tikėtis papildomo kilogramo raumenų augimo net per vieną dieną. Be to, jie turėtų sumažinti riebalų kiekį organizme ir paskatinti organizmą greičiau atsinaujinti po fizinio krūvio.

   

MuscleUp Patches – sudėtis. Iš ko padaryti pleistrai?

apkrovos ir svarmenys sporto salėje

Gamintojas visiškai įsitikinęs, kad MuscleUp Patches pleistrai yra veiksmingi ir yra saugūs sveikatai. Visa tai, dėka unikalios formulės, kurioje yra trys pagrindiniai ingredientai, turintys labai plačias savybes:

 • Karnozinas – skirtas veiksmingai skatinti raumenų kūrimo procesą, padidinti jų tūrį ir padidinti jų ilgaamžiškumą, suteikti daugiau jėgos, neutralizuoti ląstelių membranų pažeidimo riziką;
 • Somatropinas – tai augimo hormonas, atsakingas už raumenų audinio veikimą. Jis skirtas padidinti ir kontroliuoti medžiagų apykaitą, remti raumenų regeneracijos procesą, įskaitant riebalus, baltymus ir angliavandenius, taip pat reguliuoja mineralinį balansą;
 • Testosteronas – tai turėtų turėti teigiamą poveikį baltymų sintezei, padidinti vyriškumą ir stiprumą.

MuscleUp Patches pleistrai susideda iš poliesterio (80%), poliuretano (15%) ir akrilo (5%). Gamintojas teigia, kad šios sudedamosios dalys turi hipoalerginių savybių ir leidžia prasiskverbti orui ir prakaitui. Jie neturėtų sukelti alergijos ar odos dirginimo.

Pleistrai turėtų būti tamprūs, hipoalergiški ir atsparūs vandeniui, o tai reiškia, kad jie gali lengvai prilipti prie odos paviršiaus ir jie neturėtų palikti jokių žymių, kuomet pašalinami.

Informaciniame lapelyje yra įspėjimų, į kuriuos ypač reikėtų atkreipti dėmesį.

 • Pastebėjus bet kokį odos dirginimą, pleistras turi būti nedelsiant pašalintas.
 • Produkto negalima naudoti ant sudirgintos odos, atvirų žaizdų ar odos uždegimo.
 • Preparatas turi būti laikomas sausoje ir vėsioje vietoje, ne ant saulės spindulių.
 • Kilus abejonėms, gamintojas siūlo konsultuotis su specialistu.

MuscleUp Patches – naudojimo būdas. Kur klijuoti pleistrus?

MuscleUp Patches turėtų būti labai paprasta naudoti, nes, kaip pabrėžė gamintojas, jie yra lipnūs.

Tiesiog jį tinkamai pritaikykite atitinkamame taške, tačiau nepamirškite kruopščiai išvalyti ir nudžiovinti odą. Dėl to pleistrai prilips geriau prie odos paviršiaus. Nuimdami gaminį, nutraukite pleistrą greitu ir švelniu judesiu.

Informaciniame lapelyje išsamiai aprašyta, kaip naudoti MuscleUp Patches pleistrus. Jų veiksmai grindžiami akupunktūros principu, todėl juos galima dėti tik ant tam tikrų taškų. Jame teigiama, kad produktas turi būti naudojamas visą mėnesį. Instrukcija pateikiama žemiau:

 • 1 – 2 diena: Pirmąją dieną du pleistrai turi būti dedami ant įdubų po raktikauliais, simetriškai abiejose krūtinės pusėse.
 • 3–4 diena: ankstesni pleistrai turi būti pašalinti ir pakeisti dviem naujais, žemiau krūtinės, simetriškai abiejose spenelių pusėse.
 • 5–6 diena: senus pleistrus reikia pakeisti dviem naujais, kurie turi būti taikomi bambos lygyje, simetriškai abiejose jos pusėse.
 • 7–8 diena: ankstesni pleistrai turi būti pakeisti kitais dviem, prilipinus juos ant šlaunų priekinės dalies, simetriškai abiejose jų pusėse.
 • 9–10 diena: Ankstesni pjūviai turėtų būti pakeisti. Dar du į centrinius pečių taškus, simetriškai abiejose pusėse.
   

MuscleUp Patches – poveikiai ir šalutiniai poveikiai

Gamintojo teigimu, pleistrų naudojimo poveikis jau turėtų būti matomas po pirmos dienos. Kiekvienas, kuris nusprendžia naudotis pleistrai, gali gauti net 10 kilogramų grynos masės per mėnesį. Raumenys turėtų augti natūraliu ir neinvaziniu būdu, nekenkiant organizmui.

Pagal pasiūlymą, tinkama koncentracija vartojami MuscleUp Patches turėtų:

 • Padidinti raumenų augimą 9–11 kilogramų;
 • Formuoti pilvo raumenis (vadinamąjį presą);
 • Remti riebalinio audinio sumažinimo procesą;
 • Pagerinti trapecijos raumenis;
 • Plėtoti kojų ir nugaros raumenis;
 • Suteikti iki 70% daugiau energijos;
 • Pagerinti kūno būklę;
 • Padidinti jėgą ir ištvermę;
 • Suteikti teigiamą poveikį patrauklumui ir gerovei.

Gamintojas pabrėžia, kad naudojant pleistrus nereikia nerimauti dėl bet kokių šalutinių poveikių ir kad tai iš tikrųjų yra priešinga – jie turi tik sveikatą skatinančių savybių – jie gerina kraujotaką, suteikia energijos ir stiprina kūną fizinio krūvio ir poilsio metu.

MuscleUp Patches – parduotuvės ir kaina. eBay, Amazon, vaistinės

išvaizda po muscleup patches

MuscleUp Patches yra visiškai naujas rinkoje, todėl gaminys pateikiamas tik gamintojo oficialioje svetainėje. Kitos svetainės, pvz., eBay ir Amazon, neplatina šių pleistrų, ir net jei jūs rasite šį produktą, tai jis tikrai yra suklastotas. Vienintelis patikimas šaltinis, iš kurio galite įsigyti – tai gamintojo svetainės.

Produktas pats savaime nėra pernelyg pigus, tačiau gamintojas paaiškina, kad jis yra profesionalus, specializuotas produktas, o jo gamybos sąnaudos yra labai brangios. Vis dėlto gamintojas mums nusileidžia ir kartais suteikia nuolaidas. Yra net kartų, kai produktui yra suteikiama 50% nuolaida. Įprasta pleistrų kaina yra 98eurų, tačiau su nuolaida produktas gali būti užsakytas už 49eurų. Tai labai geras sandoris, dėl kurio gera idėja laukti laikinų nuolaidų.

Žmonės, norintys įsigyti MuscleUp Patches, turi užpildyti trumpą formą, o paskui pervesti pinigus į banko sąskaitą. Pateikę užsakymą, galima tikėtis, kad pristatymas bus atliktas praėjus dviem / trims dienoms.

   

MuscleUp Patches – vartotojų atsiliepimai

MuscleUp Patches rinkoje yra naujas produktas, o tai reiškia, kad peržiūrų skaičius internete turėtų būti nedidelis. Buvome nustebinti, nes internetas yra pilnas (daugiausia) teigiamų komentarų apie šį produktą. Keletas jų pateikiami žemiau:

Nataras89: Mano asmeninis treneris, kuris jau daug metų padėjo man puikiai formuotis, man rekomendavo MuscleUp Patches. Produktas atrodė gana keistas, nes kaip dėvint pleistrą gali būti skatinamas raumenų masės augimas? Vis dėlto aš nusprendžiau jį išbandyti. Rezultatai kalba už save – pleistrai veikia! Po savaitės mano svoris padidėjo 5 kilogramais. Tai buvo 5 kilogramai grynų raumenų! Aš negalėjau tuo patikėti. Be to, turėjau daugiau energijos, jėgų ir valios dirbti. Aš jaučiausi vyriškesnis kaip niekada anksčiau. Aš labai rekomenduoju šį produktą! Tai veikia!

Karolinaa: Aš daugelį metų einu į treniruoklių salę ir aš sunkiai dirbu dėl kūno. Tačiau man sunku sukurti matomus skrandžio ir rankų raumenų kontūrus. Mano draugė man rekomendavo naują produktą – MuscleUp Patches pleistrus. Iš pradžių aš maniau, kad šie pleistrai skirti tik vaikinams. Kaip paaiškėjo vėliau – jie taip pat buvo moterims! Pleistrų sudedamosios dalys man labai patiko, nes sumažino mano riebalinį audinį, o vietoj jo gavau keletą kilogramų grynų raumenų. Aš negaliu atsižiūrėti į savo kūną. Aš prisiekiu, šis produktas yra nuostabus, aš taip pat jį rekomenduoju moterims!

Dainoras U.: Šie pleistrai yra neįtikėtini – raumenys tiesiog auga! Iš tikrųjų tai nenuostabu, nes jie naudoja akupunktūros žinias, kurios niekada nieko nenuleido. Šį produktą naudoju tik neseniai, bet jau žinau, kad mes ilgai dirbsime kartu. Labai rekomenduojama!

MuscleUp Patches – Ar verta pirkti? Mūsų išvada

MuscleUp Patches yra novatoriškas produktas, kuris yra visiškai naujas Lietuvos rinkoje. Ši nuostabi formulė kartu su akupunktūros ir trigerių taškais yra smūgis tiek kultūrizmo pasaulyje, tiek tarp įprastų žmonių, kurie nori suteikti savo kūnui patrauklią išvaizdą.  Pleistrai žymiai padidina raumenų augimą, sumažina riebalų perteklių, suteikia jėgos, energijos ir gamina didelius kiekius testosterono.

Atsižvelgdami į gamintojo aprašymą ir naudotojų komentarus (kurie visada yra patikimiausias ir tiksliausias žinių šaltinis), mes galime tikrai rekomenduoti šį produktą ir paskatinti skaitytojus išbandyti jį patiems. Produktas yra saugus, turi natūralių ingredientų, nėra invazinis ir yra tik naudingas jums. Ko dar galima norėti?

O kaip jūs, ką manote apie pleistrus? Ar norėtumėte nusipirkti? Mes negalime sulaukti, kol pamatysime jūsų komentarus, už kuriuos dėkojame, kaip visada!

DĖMESIO!
muscleup-patches-opakowanie2
Dabar iki 70% pigiau! Ši nuolaida galioja iki: 11:59 po pietų
MuscleUp Patches pleistrai yra visiškai naujas dalykas sporto pasaulyje! Jie didina raumenų augimą, panaudodami akupunktūros metodą ir skatindami veikimo taškus.Viena diena yra vienas kilogramas raumenų masės! Tiesiog užsidėkite pleistrą ant teisingos vietos – tai labai paprasta!Nebūkite silpnas, užsakykite MuscleUp Patches šiandien ir mėgaukitės patraukliu, tobulu kūnu!
Ši nuolaida galioja iki: 11:59 po pietųDėl riboto sandėlio, nuolaida ribota laiku.Speciali nuolaida: 49€ NUOLAIDA + pinigų grąžinimas, jei būsite nepatenkintas produktu

Gaukite nuolaidą

10 mintis apie “MuscleUp Patches – naujoviški raumenų masės auginimo pleistrai? Veikimo būdas, atsiliepimas, kaina, parduotuvės, poveikis ir naudojimo būdas

 1. Nuostabu! Man labai patinka jūsų straipsnis! Aiškus ir suprantamas! Būtent dėl to aš įsigijau šį produktą. Man veikia puikiai!

 2. Gavau šių pleistrų gimtadieni proga iš merginos… Pati geriausia dovana pasaulyje! Raumenys auga kaip išprotėję!

 3. NIEKADOS nebuvau radęs tokio efektyvaus produkto. Iš pradžių negalėjau patikėti šiais pleistrais, bet jie tikrai veikia, kaip niekas kitas! 😮

 4. man veikia puikiai, aš užsisakiau prieš kiek laiko ir man jis paliko didelį įspūdį! Geriau nei bet koki kiti preparatai ir kiti papildai.

 5. Ką tik užsisakiau, tikiuosi, kad man padės. tai yra visiškai naujas dalykas nuo kitų paprastų preparatų

 6. Mano vaikinas nusipirko neseniai ir vos po kelių dienų pastebėjau, kaip jo raumenys paaugo

 7. Kaip mano raumenys galėjau paaugti tiek daug, taip greitai? Aš naudoju vos kelias dienas ir mano raumenys auga kaip išprotėję! Ačiū jums!

 8. Galiu rekomenduoti MuscleUp Patches! Naudoju jau kiek laiko, ir manęs visi klausinėja, kiek kartų per savaitę einu į sporto klubą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *