94 votes, average: 4,99 out of 594 votes, average: 4,99 out of 594 votes, average: 4,99 out of 594 votes, average: 4,99 out of 594 votes, average: 4,99 out of 5 (94 votes, average: 4,99 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Parazitai – Kas tai yra? Simptomai, Kūno valymas ir gydymas

Parazitai – Kas tai yra? Simptomai, Kūno valymas ir gydymas

Parazitai – labiau susiję su gyvūnais nei su žmonėmis. Deja, tai labai neteisinga ir pavojinga prielaida. Kiekvienas gali būti užkrėstas. Deja, labai mažai žmonių susieja ligų simptomus su šių „kirminų“ buvimu. Parazitai yra labai pavojingas priešas, kuris daro didelį poveikį mūsų gyvenimams. Apskaičiuota, kad 95 proc. mūsų šalies gyventojų gali būti užkrėsti parazitais. Sakoma, kad parazitai yra 100% vaikų liga. Tai yra keletas gana bauginančių skaičių. Mes gauname užklausas mūsų el. Pašto dėžutėje, kad daugiau papasakotumėme apie problemą. Mes nusprendėme tai daryti tik dėl mūsų skaitytojų.

Kas yra parazitai

Išsamiai aptarsime temą, pirmiausia gera idėja suprasti, kas tiksliai yra parazitai.
Parazitai yra gyvūniniai arba augaliniai organizmai, kurie išgyvena pasinaudodami kitų organizmų nauda. Kalbant apie žmogaus infekcijas, mes kalbame apie gyvūnų tipo parazitus. Yra keletas tūkstančių žinomų endoparazitų rūšių (egzistuojančių žmogaus kūne) ir šimtai egzoparazitų (gyvenančių šeimininko kūno paviršiuje, maitinantys jų odą ir kūno skysčius).

Labiausiai žinomi endoparazitai yra:Parazitai – Kas tai yra? Simptomai, Kūno valymas ir gydymas
• Protozos, pvz., Skirtingos rūšies lamblių
• Ašhelmintai – apvaliosios kimėlės, trichinelės, spalinės
• Plokščiosios kirmėlės – trematoda ir kaspinuočiai
Eksoparazitai yra daugiausia:
• Uodai
• Utėlės
• Erkės
• Niežų erkutės

Kaip užsikrečiama parazitais

Parazitai sunaikina visur: namie, atostogaujant, darbe, mieste ir kaime. Jų pagrindinis patekimo būdas yra mūsų maistas. Vartojant kiaulieną, mes galime užsikrėsti trichinella spiralis lervomis, žalios žuvys ar ikrai gali padėti kaspinuočiams patekti į mūsų kūną, o kiaušiniai yra puikiai transportuojami per rankas ar daržoves. Mes taip pat galėtume užsikrėsti vandeniu. Geriamasos vanduo gali būti užkrėstas parazitiniais kiaušiniais, o maudyklose- plokščiosiomis kirmėlėmis. Žolės zonos ir ežerų pakrantės yra vietos, kur mes galime susitikti su erkėmis. Verta paminėti, kad pagal naujausius tyrimus kas trečia erkė gali sukelti limo ligą. Mes galime susidurti su uodais beveik visur. Daugiausia aplink vandens telkinius ir spygliuočius. Mes galime užsikrėsti erkėmis bet kurioje vietoje, su kuria susiduria žmonės. Kalbant apie parazitinius kiaušinius, jie gali keliauti nešvariomis rankomis ne tik jūsų, bet ir parduotuvių tarnautojų, restoranų ar valstybės pareigūnų, virėjų. Namuose mums gresia kiaušiniai, kurie keliauja su dulkėmis. Kai toks kiaušinis įsikuria ant lovos, rankšluosčių ar bet kokio prietaiso, jis gali išgyventi pusę metų, keliantis grėsmę gyventojams. Turėdami kačių ar šunų pavojus užsikrėsti kaspinuočių, erkių ir apvaliųjų kiaušinių ligomis dar didėja.

Parazitai ir vaikai

Parazitai – Kas tai yra? Simptomai, Kūno valymas ir gydymas

Vaikai yra grupė, kuriai ypač būdinga parazitinių ligų rizika. Žaidžia smėlio dėžėje ir laiko nešvarias rankas burnoje, žaidžia su kaimynų šuniu, kuris niekada nebuvo skiepytas, arba eina į mokyklą, vaikų darželį ar vasaros stovyklą, kur kiti vaikai gali turėti parazitų. Tai tik keletas situacijų, kur vaikai gali užsikrėsti nepageidaujamais parazitais.

Dažniausiai pasitaikantys nepageidaujami svečiai yra:
1. Spalinės
Mes galime įtarti infekciją, kai mūsų vaikui pasireiškia šie simptomai: apetito trūkumas, blogas miegas, nervingumas, šviesios veido spalvos, maišeliai po akimis, pilvo skausmai, prišlapinama lova. Merginos taip pat gali patirti vulvos infekcijos simptomus.
2. Lamblias
Simptomai yra: nesuprantami, atsitiktiniai pilvo skausmai (dažniausiai pasireiškiantys po valgio), pilvo pūdymas, viduriavimas, apetito stoka, smirdančios išmatos su daugybe nesuvartotų maisto gabalėlių, odos bėrimas, padidėjusi temperatūra
3. Apvaliosios kirmėlės
Simptomai yra: alerginiai bėrimai, kosulys, pilvo skausmai, pykinimas, dirginimas, nemalonus miegas ir apetito stoka.
4. Kaspinuočiai
Galimi simptomai: maži balti stačiakampiai išmatose (kaspinuočių gabalėliai), pilvo skausmai, pykinimas, svorio kritimas.

Parazitinių infekcijų simptomai suaugusiesiems

Simptomai, kurie gali būti ženklas, kad mes esame parazitų šeimininkai, labai panašūs į dažniausiai pasitaikančių ligų simptomus, dėl kurių dažnai kyla klaidų dėl jų.
Dažniausiai pasitaikantys simptomai yra:

 • galvos skausmas
 • sąnarių skausmai
 • nugaros skausmai
 • nuotaikų kaita
 • neurozė
 • depresija
 • nuolatinis suirzimas
 • lėtinis nuovargis
 • nemiga
 • dantų gniaužimas
 • odos infekcijos (egzema, nevi, dilgėlinė)
 • veislės dideliais kiekiais
 • anemija
 • trapūs nagai
 • sausa oda
 • nėštumo problemos
 • nepakankamas dėmesys
 • svorio priaugimas
 • prastas imunitetas
 • astma
 • alergija
 • skrandžio sutrikimai (vidurių užkietėjimas, viduriavimas, pilvo pūtimas)

Kokie parazitai gali sukelti

Jei nepastebėsite pakankamai greitai, parazitai gali sukelti daugybę ligų, kurių dažniausiai yra:
Moterims:
Kiaušidžių uždegimai, skausmingi kraujavimo periodai, energijos praradimas, menstruacinio ciklo sutrikimai, dėl kurių atsiranda fibrozė, miumos, fibrocistinės krūtys, antinksčių uždegimai, šlapimo pūslė ar inkstai.

Vyrams:

Prostatos uždegimas, impotencija, prostatos navikai, šlapimo pūslės uždegimas, inkstų ir šlapimo pūslės akmenys.

Kaip aptikti parazitus

Populiariausias būdas sužinoti, ar mes esame parazitai, yra testas su išmatomis. Mes galime būti tikri, kad gauti tikslius rezultatus atlikdami kelis bandymus skirtingais laikais. Vienas veiksmingas bandymo tipas yra serologinis metodas, kuris nustato antikūnų lygį kraujyje, tačiau jo veiksmingumas užtikrinamas tik pažengusiems ligos progresavimo etapams. Jei yra stiprus įtarimas dėl kaspinuočių ar apvaliųjų kirmėlių infekcijos, ultragarsu gali būti naudinga. Žmonės, kuriems buvo aptikti bet kokie parazitai, turėtų būti patikrinti 3-4 kartus per metus.

Taip pat žiūrėkite: Virškinimo problemos ir nuovargis gali būti parazitų ženklas. Patikrinkite paprastą būdą, kaip atsikratyti jų.

Pašalinti parazitus

Dėl parazitų medicinos specialistai skiria antiparazitinius vaistus. Tačiau gydymas yra ilgas ir varginantis – jis gali trukti bet kur nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, ypač kai parazitai buvo aptiktos vėlai. Mes galime rasti daug nemokamų vaistų internetu. Mes turime būti atsargūs imdami juos ir įsitikinkite, kad jie veikia prieš pirkdami. Mūsų tinklalapyje rasite atsiliepimus apie įvairias priemones, įskaitant jų veiksmingumą. Mūsų asmeninis mėgstamiausias yra Parasinea. Manome, kad tai yra pats efektyviausias rinkoje esantis produktas.

Kūno valymas

Valgyti skaidulų yra geriausias būdas valyti savo kūną nuo toksinų ir negyvų parazitų. Kasdien reikia vartoti apie 25-35 g. skaidulų. Mūsų šalyje vidutiniškai sakidulų suvartojimas yra tik 14,5 g. Dėl mažo skaidulų vartojimo, maždaug tūkstančių žmonių kasmet miršta. Skaidulos yra būtinos norint atsikratyti nepageidaujamų svečių mūsų organizme. Tai taip pat padeda pasirūpinti tinkama žarnyno peristaltika.

Kaip apsisaugoti nuo parazitų

Parazitai – Kas tai yra? Simptomai, Kūno valymas ir gydymasNorint apsaugoti nuo parazitų, rekomenduojame laikytis pagrindinių higienos taisyklių: valyti vaisius ir daržoves verdančiu vandeniu, plauti rankas po to, kai grįžtama namo ar po tualeto, reguliariai keiskite patalynę ir rankšluosčius, nevartokite gėrimų ar nežinomo šaltinio maisto, pašalinkite kirminus iš augintinių. Bet pats svarbiausias dalykas yra profilaktiškai vartoti antiparazitinius produktus. Tai efektyviausias būdas kovoti už savo sveikatą. Žemiau pateikiame nuorodas į straipsnius apie veiksmingas kovos su parazitu priemones.

parasinea-produktParazitai – Kas tai yra? Simptomai, Kūno valymas ir gydymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *