17 votes, average: 3,67 out of 517 votes, average: 3,67 out of 517 votes, average: 3,67 out of 517 votes, average: 3,67 out of 517 votes, average: 3,67 out of 5 (17 votes, average: 3,67 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Penirium – Atsiliepimai, Efektas, Sudėtis- tabletės penio didinimui

Penirium - Atsiliepimai, Efektas, Sudėtis- tabletės penio didinimui

Ar jūs nepatenkinti savo varpos dydžiu? Ar ne seksas nesuteikia laukiamo pasitenkinimo? Galbūt jūsų partneris skundžiasi dėl jūsų pajėgumo lovoje? Ieškote idėjų, kaip kovoti su šia problema? Penirium ateina į pagalbą. Visiškai naujas produktas „vyrų problemų“ rinkoje. Tai yra maisto papildas, kuris yra sukurtas, siekiant pagerinti seksualinę veiklą. Pasak gamintojo jis dėl savo veikimo padidina varpą iki 7,5 cm į ilgį ir 2,5 cm į plotį, padidina kietumą ir kraujotaką. Vyrai taip pat gali tikėtis ilgiau ir stiprisu trunkančių orgazmų.


Ypač efektyvus produktas varpos didinimui! Sužinokite kaip būti geidžiamam moterų!


Penirium – Sudėtis

L-KARNITINAS – padeda transportuoti riebiasias rūgštis ir pagerina ištvermę. Praturtina raumenis deguonimi, pagerina spemos kokybę ir testosterone kiekį kūne.
L-ARGININAS – išplečia kraujagysles, pagerina kraujotaką, leidžia lengviau kraujui pritekėti į lytinius organus.
LIZINAS – vaidina svarbų vaidmenį kolageno gamyboje. Jis stimuliuoja hormone, kurie atsakingi už seksualinį potraukį, gamybą.
MOLIŲGŲ SĖKLŲ EKSTRAKTAS – zumažina prostaglandino kiekį esantį, prostatos audiniuose, pagerina akytkūnio funkcionavimą.
CINKAS – atsakingas už svarbiausią vyrišką hormoną, kuris veikia libido, testosteroną.
ŽENŠENIS – jis pagerina gyvybingumą, suteikia energijos, stimuliuoją kūrą. Jis stimuliuoją adrenalino išsiskyrimą, sustiprina ir pagerina seksualinius pajūčius.
EKSTRAKTAI IŠ SARSAPARILOS, SPANGUOLIŲ, SALDYMEDŽIO ŠAKNIES IR MACA ŠAKNIES – veikia kaip natūralūs afrodiziakai – pagerina seksualinį potraukį, spermos kiekį ir kokybę, padeda kraujagyslėms išsiplėsti, ypač varpos srityje.

Penirium - Atsiliepimai, Efektas, Sudėtis- tabletės penio didinimui

Penirium – Efektas

-ženklus varpos ilgio padidėjimas
-padidėjusi varpos apimtis
-pagerėjusi seksualinė būklė
-stipresni ir ilgesni prgazmai
-padidės kietumas ir pagerės kraujotaka kraujagyslėse esančiose varpoje
Verta paminėti, kad gamintojas teigia, kad pagerėjęs seksualinis gyvenimas išliks ir nustojus vartoti papildą. Vartojimo nutraukimas nesugražina į pradinę padėtį.

Penirium - Atsiliepimai, Efektas, Sudėtis- tabletės penio didinimui

Penirium – Atsiliepimai

Penirium yra vienas iš populiariausių papildų skirtų varpos didinimui. Žinoma nuomonės apie jį išsiskiria – kaikurie vyrai mano, kad tabletės pagaliau atstatė jų seksualinius gebėjimus, tuo tarpu kiti liko nepatenkinti. Abiejų grupių atstovai nepastebėjo jokių šalutinių efektų. Buvo vyrų, kurie nepastebėjo varpos padidėjimo, tačiau patyrė stipresnius orgazmus ir tapo geresniais meilužiais, kurie gali mylėtis ilgiau. Trumpai tariant – jūs patys turite pameginti, nes dauguma vyrų nepatyrė jokio pagerėjimo. Penirium gamintojas teigia, jog Penirium efektas yra stulbinantis. Mes radome tiek teigiamų tiek neigiamų nuomonių internete, todėl spręsti apie produkto veikimą yra sunku. Mes galime įtarti, jog efektas skiriasi priklausomai nuo vartotojo, todėl ir pastebėjome skirtingus rezultatus.

5 mintis apie “Penirium – Atsiliepimai, Efektas, Sudėtis- tabletės penio didinimui

  1. Aš nusipirkau ir buvau labai nusivylęs. Nėra jokio poveikio, niekas nepasikeitė. Pinigai prarasti ir nulis rezultatų. Siūlau niekam nepirkti šio produkto

  2. Aš jus perspėju! Man buvo parduoti du paketai, viskas turėjo atrodyti labai gražiai ir kokie buvo padariniai? Joki!!! Penirium tabletės yra nenaudingos!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *