12 votes, average: 4,87 out of 512 votes, average: 4,87 out of 512 votes, average: 4,87 out of 512 votes, average: 4,87 out of 512 votes, average: 4,87 out of 5 (12 votes, average: 4,87 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Piotr Wilenski – interviu su specialistu, kuris sukūrė HalluBlocker

hallublocker-specialist-top

Piotr Wilenski yra pėdos sutrikimų ekspertas. Jis padėjo išgydyti daugiau nei 1700 žmonių nuo iškrypusių kojų nykščių. Ar jo sukurtas HalluBlocker gali pašalinti šią niūrią ligą?

Per kiekvieną dieną mes nueiname iki 6000 žingsnių! Todėl kiekvienas iš mūsų susiduria su įvairiais pėdų sutrikimais, nuo paprastų nuspaudimų ir pūslių iki skausmingų pūslelių. Be to, net mažas skausmas šioje kūno dalyje gali pakeisti mūsų vaikščiojimo būdą ir neigiamai paveikti mūsų kasdienį veikimą. Ką daryti, kai esate susirūpinę dėl iškrypusių kojų nykščių? Kaip mums juos veiksmingai pašalinti?

Piotr Wilenski – jis žino šį negalavimą nuo autopsijos, taigi jis nusprendė surasti panacėja, kuri išspręstų žmonių, kenčiančių nuo šios pėdos būklės, problemą – iškrypusių kojų nykščių korekcijos prietaisas – HalluBlocker.

Kas yra Piotr Wilenski?

Piotr Wilenski yra gerai žinomas specialistas, kuris kasdien sprendžia, kaip pašalinti nemalonius odos pokyčius. Jau daugiau nei 26 metus jis aktyviai dalyvavo gydant pacientus, o nuo 16 metų jis dirba savo biure. Daugelis žmonių, kenčiančių nuo pėdos sutrikimų, išgirdo apie jį. Tai nenuostabu, nes jis padėjo 1700 žmonių! Jis laikomas vienu iš žymiausių savo srities specialistų ir nors jis yra daugelio pėdos sutrikimų specialistas, jis visada labiausiai domėjosi iškrypusiais kojų nykščiais.

Dažniausiai, privačioms konsultacijoms ateina pas jį moterys, kurios skundžiasi dėl nenatūraliai augančio kaulo, dėl kurio sunku vaikščioti ir sukelia stiprų skausmą. Vilnius žinojo, kad turi pagaliau rasti kažką, kas padėtų joms ir veiksmingai pašalintų iškrypusius kojų nykščius.

Iškrypusių kojų nykščių gydymas – interviu su specialistu

Redaktorius: Labas rytas, Piotr. Pradžioje, prašau paaiškinkite mums, kas tiksliai yra iškrypę kojų nykščiai?

P.W.: Šios šnekamosios kalbos terminas kilęs iš lotynų – hallux valgus reiškia iškrypęs kojos nykštys. Degeneracija susideda iš švytuojamo sluoksnio nukreipimo link kitų mažesnių pirštų. Taigi pėdos plotis padidėja, o viduje atsiranda kaulų augimas, kuris neleidžia dėvėti batų ir sukelia stiprų skausmą, kuris akivaizdžiausiai kyla vaikščiojant.

Liga dažniausiai pasireiškia moterims dėl to, kad jos dažnai nuvargina savo pėdas avėdamos netinkamus ir nepatogius batelius. Tai yra merginos, kurioms daugiau nei 50 metų, nes pagal statistiką ši problema kyla vidutiniškai 1 iš 40 moterų šioje amžiaus grupėje.

Kokios yra iškrypusių kojų nykščių formavimosi priežastys? perrfect-feet-hallublocker

Pagrindinė iškrypusių kojų nykščių priežastis yra kaulų augimas, kuris atsiranda, kai dažnai dėvime netinkančius batus (dėl mados). Moterys dažnai dėvi netinkamą avalynę, kuri iš esmės yra per aukšti ir pernelyg prigludę aukštakulniai, kurie turi tiesioginį neigiamą poveikį mūsų kojoms.

Pasivaikščiojimas aukštakulniais gali uždėti per didelį svorį ant priekinės pėdos dalies, dėl kurio gali atsirasti skersinė platypodia. Be to, netinkamai paskirstytas svoris gali sukelti sulinkusius pirštus, kurie sulinksta po pėda. Kaip rezultatas, toks kojos pirštas linksta ir kyla aukštyn, o ant jo atsiranda skausminga nuospauda.

Visų pėdos deformacijų įtaka mažėja struktūrų, kurios buvo sukurtos šios kūno dalies stabilizavimui, stiprumas, raumenys silpnėja, o didžiausias pirštas nustoja būti pagrindiniu išlaikymo punktu mūsų vaikščiojimo metu. Prie šios būklės gali būti ir kitų pažeidimų, tokių kaip skausmingos nuospaudos. Be to, mūsų genai taip pat atlieka svarbų vaidmenį iškrypusių kojų nykščių vystymuisi, nes šį negalavimą paveldi vidutiniškai apie 70% moterų.

Kokie yra iškrypusių kojos nykščių simptomai?

Dažniausiai pasitaikantys iškrypusių kojos nykščių simptomai yra didėjantis skausmas, kuris vis dažniau pasireiškia laikui bėgant. Tada mes galime pastebėti uždegimą, pvz., niežėjimą, paraudimą, kojų patinimą ir net šilumos pojūtį. Be to, netinkama avalynė gali paveikti simptomų intensyvumą. Kiti ligos simptomai yra nemalonūs iškraipymai; pavyzdys yra sulenktas, išlenktas arba įsikibęs pirštas.

Visi pirmiau minėti simptomai įtakoja jūsų vaikščiojimo būdą ir skausmo intensyvumą, kuris gali išsivystyti į kitus sąnarius.

>> Taip pat žiūrėkite: Nužudykite visus parazitus vienu smūgiu! Susipažinkite su efektyviu būdu.

Kaip gydyti iškrypusius kojų nykščius?

Aš pripažįstu, kad dauguma mano pacientų neskuba lankytis ir atvyksta paskutinę akimirką, kai jų sveikata jau yra rimta. Žinoma, dauguma jų nori kuo greičiau atsikratyti pėdos deformacijos, kartu su skausmu, tuo labiau, kad tai nėra patrauklu ir blogai veikia grožį. Tačiau jie pamiršta, kad tai daugiausia avalynė, kuri įtakoja iškrypusių kojų nykščių susidarymą, uždegimą ir skausmą. Kuo anksčiau pacientai nusprendžia gydyti, tuo trumpiau jie laukia teigiamo gydymo poveikio. Tačiau reikia nepamiršti, kad gydymas priklauso nuo kenčiančio asmens individualių simptomų, amžiaus ir pageidavimų.elegant-girls-feet-hallublocker

Šiuo metu mes galime pasirinkti keletą kovos su šiuo negalavimu būdų. Tai visų pirma yra avalynės pakeitimas į tuos, kurie yra labiau tinkantys ir kontūringi, pagaminti iš geresnės kokybės medžiagos. Specialių priešuždegiminių preparatų naudojimas, siekiant pagerinti pėdos būklę ir fizioterapiją. Tačiau, jei norime visiškai atsikratyti iškrypusių kojų nykščių, rekomenduoju operaciją ar korekcinių priemonių naudojimą. Deja, ne visi nori atlikti chirurgiją dėl išlaidų ir ilgo atsigavimo laikotarpio, todėl nusprendžiau išbandyti tai savo kabinetuose – Hallublocker korekcijos aparatą. Manau, kad tai yra novatoriškas būdas neskausmingai pašalinti iškrypusius kojų nykščius. Naudodamiesi šia korekcine priemone, mes galime panaikinti kaulų augimą ir greitai mėgautis sveika koja.

Kas yra HalluBlocker?

HalluBlocker yra novatoriškas korekcinis prietaisas, kurio tikslas – pašalinti kaulų augimą – tai yra kojos nykščio iškrypimą. Tai visiškai neskausminga ir natūralu, pagaminta iš ortopedinių medžiagų, turi teigiamą poveikį mūsų kojų būklei. Visi šio prietaiso vartotojai pastebėjo teigiamą poveikį, per 28 dienas jie galėjo atsikratyti kojų nykščių iškrypimų. Viena iš mano pacientų, Wanda, sugebėjo pašalinti auglį per 19 dienų naudodama HalluBlocker. Naudodamiesi šiuo produktu, galite ne tik atsikratyti kojų nykščių iškrypimų, bet ir patinimų, įspaudų ir kojų uždegimo. Po to, kai pritaikysite šį taisomąjį įrenginį, nebeturėsite problemų vaikščiojant.

Kaip veikia HalluBlocker?

HalluBlocker buvo užpatentuotas Amerikos mokslininko Colin Barnaby, kuris, kaip ir aš, buvo susidominęs, kaip padėti visuomenei ir pašalinti iškrypusius kojų nykščius. Man pavyko padaryti šį produktą Lietuvoje, dėl to mes galime laisvai nusipirkti šį korekcinį prietaisą iš gamintojo svetainės. Tačiau nepamirškite užsisakyti tik oficialioje parduotuvėje, nes deja Hallublocker parduodamas Ebay yra padirbtas.

Korekcinio aparato veikimą sudaro trys etapai:

  1. Pašalina skausmą ir diskomfortą
  2. Regeneruoja iškraipytą pėdą, sustiprina jos struktūrą ir sąnarius
  3. Natūraliai pašalina kojų nykščių iškrypimus

>> Taip pat žiūrėkite: Kaip HalluBlocker padėjo tiems, kurie kenčia nuo iškrypusių kojų nykščių? Straipsnis medicinos portale

Dėkojame už interviu galimybę. Linkime jums tolesnių laimėjimų šioje srityje!

Ačiū, aš jums padėsiu su bet kokiais klausimais.

HalluBlocker – veiksmingas kojų nykščių iškrypimų gydymo būdas

Wilenski interviu metu jis visada patvirtino HalluBlocker korekcijos prietaiso efektyvumą. Specialistas rekomenduoja šį produktą visiems, norintiems greitai ir neskausmingai pašalinti kojų nykščių iškrypimus kartą ir visiems laikams. Be to, jei korektorius neatitinka gamintojo pažadų, galite tikėtis pinigų grąžinimo. Rekomenduojame susipažinti su šiuo produktu, nes ne tik Piotr Wilenski mano, kad tai yra proveržis, bet ir daugelis HalluBlocker naudotojų nuomonių žiniatinklyje.

Net patyrę ortopedijos chirurgai yra nustebinti HalluBlocker efektyvumu. Tai jau padėjo daugeliui žmonių! Spustelėkite, jei norite sužinoti daugiau ir pašalinti iškrypusių kojų nykščių problemą kartą ir visiems laikams!!

19 mintis apie “Piotr Wilenski – interviu su specialistu, kuris sukūrė HalluBlocker

  1. Jo gaminys padėjo daugeliui žmonių, įskaitant mane. Aš turėjau baisius iškrypimus, jie atrodė siaubingai, o jeigu ne hallublocker, buvau pasiruošusi eiti operuotis. Ir pasirodo tai siaubinga, nors man labai skauda pirštą ir turiu vaikščioti su nuskausminamaisiais : /// todėl aš atradau jį ir po maždaug 2 mėnesių mano problemos baigėsi, ir man ne gėda, kai kas nors mato manos kojas arba duoti jas vaikinui, kad padarytų masažą

  2. mano irgi tokios pačios, tai žiauru, man gėda vaikščioti basai ir rodyti savo kojas, net paplūdimyje;(((

  3. Ir žmonės patys yra linkę iškeliauti į užsienį, kad gydytų kitus… bet kokia staigmena, kai vakaruose moka geriau.

  4. Taigi, mano iškrypimo dingimas yra šio žmogaus nuopelnas, todėl norėčiau jam padėkoti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *