624 votes, average: 4,98 out of 5624 votes, average: 4,98 out of 5624 votes, average: 4,98 out of 5624 votes, average: 4,98 out of 5624 votes, average: 4,98 out of 5 (624 votes, average: 4,98 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Robert Henderson- kas jis? Atrasti istorija labai polyglot

robertas-hendersonas-top

Robert Henderson yra žinomas, kaip puikiai kalbantis lingvistas, kuris kalba 22 kalbomis! Jo plati lingvistinė patirtis leido sukurti naujovišką platformą, naudojamą užsienio kalbų mokymui. Platforma vadinama Speak Express. Neabejotina, kad jo pastangos atsipirko, nors šis metodas neseniai įsitvirtino Lietuvoje, jis jau turi didelį susidomėjimą. Tai yra ne tik susidomėjimas, nes pirmieji vartotojų atsiliepimai ir pastabos leidžia mums daryti išvadą, kad ši platforma iš tikrųjų sukurs revoliuciją užsienio kalbų mokymo srityje.

Robert Henderson – Speak Express kalbų platformos kūrėjaslearn-languages-ling-intelligence

Robert Henderson sukūrė modernią daugialypės terpės platformą, į kurią įeina įvairios daugialypės terpės kortelės, leidžiančios jums išmokti užsienio kalbos per 2 savaites! Visa knyga buvo parengta labai prieinama forma, todėl mokymasis su šia technika bus labai lengvas ir malonus. Jums nereikės daug valandų praleisti prie knygų, skaitant, tačiau nesuprantant sudėtingų teksto sekų. Robert Henderson sukūrė daugialypės terpės korteles, kurios sukurtos taip, kad mokymasis nebūtų kankinimasis. Naudodamiesi Speak Express platforma, naujų žodžių ir sakinių įsiminimas bus daug lengvesnis ir, svarbiausia, labai greitas. Tik su Robert kortele jūs galėsite panaudoti 100% savo potencialo.

Daugiau apie Speak Express platformą, kurią sukūrė Robert Henderson

Platforma lietuvių kalba yra viena iš daugelio, kurias sukūrė Robert Henderson. Šiuo metu galite pradėti mokytis šiomis kalbomis:

 • Anglųbooks
 • Vokiečių
 • Prancūzų
 • Rusų
 • Ispanų
 • Italų
 • Norvegų
 • Švedų
 • Danų

Tik mūsų straipsnio herojus sugebėjo sukurti modernią platformą, kad galėtumėte išmokti užsienio kalbą taip greitai, kaip tik per 2 savaites!

Kalbos mokymasis atsiliepimai. Kaip pradėti Robert Henderson kalbos kursus?

Speak Express platforma yra pagrįsta korteles yra daugialypės terpės kortelės, kurias galite naudoti bet kuriame įrenginyje! Nešiojamame kompiuteryje, staliniame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone – jei turite vieną iš šių įrenginių, galite pradėti kursą! Slaptas triukas Speak Express medžiagoje yra tai, kad jie siunčia du pranešimus – žodis pasiekia kairįjį pusrutulį, o pridedamas garsas – dešinįjį. Tokiu būdu smegenys veikia 5 kartus efektyviau, nei paprastai.

Pasinaudokite savo potencialu ir Robert Henderson žiniomis – naudokite jo sukurtą platformą ir maloniai, lengvai bei efektyviai mokykitės kalbos! Paspauskite žemiau esančią nuorodą:

Eikite į Speak Express platformą


Taip pat skaitykite: Parazitai – kaip kovoti su jais? Specialistai rado veiksmingą būdą.

28 mintis apie “Robert Henderson- kas jis? Atrasti istorija labai polyglot

 1. Šios platformos ir mokymosi dėka, gavau pageidaujamą paaukštinimą. Aš daugiausia skolinga Speak Express kūrėjui. Labai ačiū!

 2. Aš ir mano šeima mokosi kalbų su Speak Express platforma. Mokymasis yra lengvas. Viskas, ką galime pasakyti, yra ačiū, kad nusprendėte pasidalyti savo žiniomis su visu pasauliu.

 3. Tarp visų platformų, su kuriomis susidūriau, šį yra tikrai viena iš tų, kurią rekomenduosiu

 4. Mokymasis su šia platforma yra gražus ir sklandus… Aš rekomenduoju, nes neturiu jokių nusiskundimų: )

 5. Perskaitęs atsiliepimus, susidomėjau šiuo Speak Express, aš jį išbandžiau ir visiškai nesigailiu. Pažanga jaučiama greitai.

 6. Roberts sukūrė platformą, kuri leidžia man mokytis kalbas lengvai ir gražiai. Pasitikėkite manimi – niekada nemokėjau mokytis kalbų…

 7. Aš rekomenduoju Speak Express. Mano vaikai pradėjo lengvai įsisavinti kalbos taisykles

 8. Robert Henderson iš tiesų padarė mano gyvenimą lengvesnį. Puiku, kad turėjau tokią galimybę. 😉

 9. buvo laikas, kai nemokėjau kalbėti jokiomis užsienio kalbomis, dabar mano vaikai yra pavydūs mano sklandžiom anglų ir prancūzų kalbomis.

 10. Henderson dėka, susipažinau su nuostabiais žmonėmis studentų mainų metu Italijoje, prieš tai negalėjau kalbėti šia kalba, dabar galiu laisvai ją naudoti be lenkiško akcento.

 11. Aš nemaniau, kad įmanoma greitai išmokti kalbų. Ačiū jam ir speak express, galiu laisvai bendrauti su klientų aptarnavimu ir su partneriais anglų kalba

 12. Labai gražus straipsnis, kaip ir svetainė, aš tiesiog ieškojau ko nors, su kuo galėčiau mokintis: )

 13. Po velnių, įsivaizduokit, kad kalbate tiek daug kalbų, norėčiau taip pat, bet pagalvokite, kiek laiko turėtumėte praleisti

 14. Puikus būdas, aš su juo mokiausi maždaug savaitę ir aš manau, kad galite išmokti kalbos per 14 dienų, o gal ir šiek tiek ilgiau. Pakolkas man sekasi tikrai puikiai. Aš mokausi vokiečių kalbos, kai baigsiu, manau, pabandysiu kitą kalbą ?

 15. Puikus metodas, aš mokausi maždaug savaitę ir aš tikiu, kad galite išmokti kalbą per 14 dienų, o gal netgi dar greičiau, kol kas man sekasi labai gerai. Aš mokausi vokiečių kalbos, kai baigsiu, manau, kad aš pradėsiu kitą kalbą

 16. Po velnių, žinoti tiek daug kalbų aš norėčiau, bet pagalvokite apie visą laiką, kurį turėtumėte praleisti

 17. Dėl šios platformos ir mokymosi aš gavau paaukštinimą, kurio taip norėjau. Aš daugiausiai lieku skolinga už šią sėkmę Speak Express kūrėjui. Labai ačiū!

 18. Nemaniau, kad kalbos mokymasis gali būti toks paprastas. Tai stebuklas, tiesiog stebuklas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *