97 votes, average: 4,98 out of 597 votes, average: 4,98 out of 597 votes, average: 4,98 out of 597 votes, average: 4,98 out of 597 votes, average: 4,98 out of 5 (97 votes, average: 4,98 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Salvas – kas jis? Sužinokite apie asmeninio trenerio istoriją

Salvas Seibutis - kas jis? Sužinokite apie asmeninio trenerio istoriją

Salvas yra asmeninis treneris ir kultūrizmo specialistas, kuris jau 17 metų dirba kultūrizmo centre, įsikūrusiame sostinėje. Jis taip pat valdo savo sporto salę, kuri padeda žmonėms suksurti gražų, raumeningą kūną. Dėl savo patirties šioje srityje jis sugebėjo atrasti metodą, kuris be jokių pastangų padeda įgyti didelę raumenų masę. Ponas Salvas rado natūralių ingredientų derinį, kuris suteikia tokius nuostabius rezultatus. Šis produktas yra vadinamas Somatodrol . Produktas turi teigiamus atsiliepimus iš žmonių, naudojančių jį mūsų šalyje. Pagrindinė išvardyta nauda yra veiksmingas veikimas ir saugumas gydymo metu ir po jo.

Salvas – Somatodrol kūrėjas

Salvas vykdomi bandymai sukūrė produktą su visiškai natūralia forma, padedančia įgyti nuostabią raumenų masę. Dėl maksimalios koncentracijos l-arginino, beta-alanino, guaranos, bevandenio kofeino ir stipriausio kreatino, šis produktas veikia visiems. Jo natūralūs ingredientai užtikrina naudotojų sveikatos veiksmingumą ir saugumą. Jo sudedamųjų dalių sudėtis palaiko kūną natūraliu būdu, padėdamos natūraliai ir saugiai priaugti raumenų masę per 30 dienų. Kiti produktai neveikia taip sparčiai.

Papildoma informacija apie Salvas sukurtą Somatodrol

Somatodrol yra naujoviškas produktas, kuris neseniai atsirado Lietuvos rinkoje.

Salvas tvirtina, kad panaudojus šį produktą galime tikėtis šių rezultatų:

 • 9-11 kg raumenų
 • ryškūs pilvo raumenys
 • padidėję rankų raumenys
 • kojų ir nugaros raumenų vystymasis
 • gaunama iki 70% daugiau energijos
 • pagerinta kūno būklė

Kiti treneriai pavydi Salvas atradimo. Galų gale, kas neleidžia jiems sukurti formulės, kuri būtų tokia veiksminga ir saugi pacientų sveikatai. Teigiamos apžvalgos tai yra vienintelė informacija, kurią galite rasti internete  apie Somatodrol, suteikiame garantiją, kad šio straipsnio žvaigždė sukūrė raumenų augimo produktų srities nugalėtoją. Pasinaudokite Salvas atradimu ir lengvai užauginkite savo kūną

Užsisakykite Somatodrol !!

27 mintis apie “Salvas – kas jis? Sužinokite apie asmeninio trenerio istoriją

 1. Dabar aš atrodau kaip kultūristas. Ir viskas produkto, sukurto mano guru Salvas , dėka. Aš labai dėkingas jam!

 2. Aš pažįstu Salvas asmeniškai. Šiltas ir nuoširdus žmogus, net nekalbant apie jo profesionalumą. Aš nenustebęs, kad jo produktas toks efektyvus.

 3. Aš tiek užaugau pastaruoju metu, kad net mano draugai yra šokiruoti, jie nesupranta kaip galima užsiauginti tiek daug svorio (raumenų, žinoma 😉 ), per tiek mažai laiko

 4. Jis yra tikras reikalas, o ne koks mulkis… apie tai aš ir šneku, tikros žinios ir geri rezultatai

 5. Taip pavydžiu žmonėms, kurie yra tokie kūrybingi. Ačiū jums Salvas, už tai kad sukūrėte tokį įspūdingą produktą.

 6. Turiu pripažinti, kad visad netikėjau tokio tipo sprendimais, bet išbandžiau tai. Dabar nesigailiu nieko! Nemaniau, kad galėčiau įgauti tokią figūrą per tokį trumpą laiko tarpą.

 7. Pagaliau galiu atpažinti save veidrodyje. Puikiai parinkta dieta, Somatodrol ir aš visada jaučiuos pasiruošęs. Tiek daug raumenų, kad net mane stebina. Ačiū Salvas!

 8. Aš aplankiau Salvas ir turiu jums pasakyti, kad jis kietas vyrukas. Jis paruošė puikią dietą man, plius aš naudoju Somatodrol ir niekada neturėjau geresnių rezultatų sporto klube. Aš jaučiuos puikiai ir jūs turėtumėte tai išbandyti.

 9. Man taip gerai einasi, bicepsai auga taip greitai, kad vos galiu užsidėti marškinėlius

 10. Šis vyrukas yra neblogas, naudoju jau 3 mėnesius, o rezultatus galima jausti jau vos po savaitės!

 11. Visad norėjau pasirodyti per kultūrizmo šou. Dabar galiu tai padaryti, jo dėka

 12. Gerai, kad supažindinote su šiuo žmogumi. Jo produktas tikrai yra labai veiksmingas ir saugus. Per mėnesį priaugau 10 kg ir dabar atrodau taip, kaip norėjau.

 13. Ačiū, kad sukūrėte Somatodrol. Tai padėjo man atrodyti kaip tikras kultūristas. Merginos mane tiesiog apsupusios ;D

 14. Jis visais atžvilgiais yra profesionalas. Dėl to, esu įsitikinęs, kad kažkas, ką jis sukūrė, turi iš tikrųjų veikti.

 15. Aš negalėjau tuo patikėti, kol išbandžiau. Dabar, viskas ką aš norėčiau padaryti, yra pasakyti ačiū Salvas , kad sukūrėte Somatodrol.

 16. Salvas ir jo preparatas pakeitė mano gyvenimą. Aš dabar atrodau daug geriau, o merginos tiesiog meta save į mane

 17. Aš esu dėkingas už jo pagalbą ir Somatodrol. Tai paskatino mane kovoti už geresnį kūno sudėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *