1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 votes, average: 1,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Smart Lang – kaip tai veikia? Ar per 2 savaites išmoksite užsienio kalbą?

smart-Lang-top

Užsienio kalbų mokėjimas interneto eroje tapo lengvesnis ir labiau prieinamas. Niekas neabejoja, kad funkcionavimo pagrindas globalizuojančiame pasaulyje yra kalbų mokymasis. Bendravimas be kliūčių anglų kalba yra absurdiškas minimalus reikalavimas, kurio reikalauja darbdaviai. Rinkoje yra vis daugiau kalbų platformų, kurios siūlo mokytis kalbos per rekordiškai trumpiausius, mažiau nei 2 savaites, laikotarpius. Ar Smart Lang iš tikrųjų leido jums įgyti bet kokią užsienio kalbą tik per 2 savaites? Įsitikinkite patys.

Smart Lang – kas tai?

Tai yra dviejų savaičių automatinio kalbos mokymosi forma. Ji buvo sukurta bendradarbiaujant su Nicholas Lundin. Ši formulė dabar prieinama Lietuvoje. Tai pateikiama kaip lingvistikos proveržis.education-smartlang

Formulės pagrindas yra atminties formulės aktyvatorius, skirtas greitam ir išsamiam užsienio kalbos mokymuisi. Tai yra daugialypės terpės kortelės, skirtos užsienio kalbos mokymuisi naudojant kompiuterį, išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ir kitus elektroninius prietaisus. Kiekvienas skirtukas yra naujo žodžio su nuotrauka ir garso įrašo derinys su teisingu žodžio tarimu ir jo naudojimo sakinyje pavyzdžiu. Formuluotė buvo pagrįsta daugelio metų atminties procesų tyrimais.


Šiandienos problema yra nežinojimas apie užsienio kalbą. Atraskite kalbos platformą, kuri leidžia greitai išmokti pasirinktą kalbą


Smart Lang – kaip tai veikia?

Nemokamas bendravimas pasirinktoje kalboje turėtų būti įmanomas po savaitės. Atsparumo kalbėjimui užsienio kalba atveju Smart Lang formulė padės pašalinti tai. Kaip garantuoja autorius, formulė veikia trijose dimensijose:

  1. Pašalina nenorą mokytis – motyvacija yra užsienio kalbos mokymosi pagrindas. Formuluotė turėtų pašalinti nenorą mokytis, o tai yra pagrindinė užsienio kalbų mokymosi kliūtis. Kaip pabrėžia kūrėjas, Smart Lang suteikia džiaugsmą mokantis naujos užsienio kalbos ir blokuoja nusivylimą dėl mokymosi,
  2. Tai stimuliuoja smegenis ir atmintį bei padaro darba 5 kartus efektyvesnį – taip yra, jog padidintų smegenų aktyvinimo ir atminties procesus. Autorius garantuoja, kad smegenų veikla padidės iki 4 dienos, o smegenų veikimas žymiai padidės.
  3. Automatiškai pagreitina užsienio kalbos mokymąsi – naujos kalbos mokymasis turi būti automatinis. Besimokantis neturi mokintis kiekvieną dieną. Užduotys skatina du smegenų pusrutulius. Dėl to užsienio kalbos mokymasis turi būti greitesnis ir efektyvesnis. Kiti žodžiai turi būti prisiminti lengviau ir su visam.hello-language-smartlang

Kortelės skatina smegenis susieti žodžius su įvairiais elementais, kurie turėtų sudaryti sąlygas greičiau įsiminti žodžius. Kortelių veikimas – sukurti asociacijų tinklą, kuriame yra prijungtas vienas žodis. Kortelių sistema leis jums suvokti 200 naujų žodžių per dieną. Dėl atminties formulės aktyvatoriaus, šis metodas leidžia išmokti iki 500 žodžių per 48 valandas. Mokymasis naudojant šią formulę leidžia įgyti komunikacinį meistriškumą pasirinktai užsienio kalba po 2 savaičių. Kaip teigia autorius, įprastas kortelių naudojimas turėtų  užtikrinti laisvę bendrauti bet kuria užsienio kalba.

Smart Lang – Ar ši formulė visiems?

Autorius pabrėžia, kad formulė neveikia visiems vienodai. Metodas gali iš viso neveikti. Poveikio būklė yra nuolatinė pažangos konsolidavimo priežiūra. Dėl šios priežasties šis metodas nėra skirtas visiems. Nors formulė pagrįsta nuolatinių asociacinių tinklų kūrimu, tai nėra vienodai veiksminga visiems vartotojams.

Smart Lang – kaina, amazon

Metodą galima įsigyti gamintojo svetainėje. Pirmą kartą apsilankius svetainėje, autorius suteikia 53 proc. nuolaidą. Su vienkartine nuolaida, kaina už visą kursą mokytis užsienio kalbos, neatsižvelgiant į mokėjimo lygį, yra maždaug 32 eurai.

Smart Lang – atsiliepimai

Žmonių, internete kalbančių apie daugialypės terpės platformas, skirtas kalbų mokymuisi, vis daugėja. Vis daugiau vartotojų pasirinka šį užsienio kalbos mokymosi būdą. Štai mūsų parinkti atsiliepimai:

Jurga, 34: Aš visada norėjau laisvai mokytis anglų. Aš turiu didelę problemą. Aš sunkiai prisimenu žodžius. Aš nekalbėsiu apie gramatiką, kurios visai nemoku. Aš nusprendžiau nusipirkti Smart Lang. Atvirai tariant…. šie aprašymai padeda kurti asociacijas, tačiau tikrai neleidžia jums išmokti kalbos per 2 savaites. Aš išmokau naujų žodžių, bet aš ieškau geresnės platformos.


Kamilė, 45: Aš visada norėjau mokytis vokiečių kalbos. Aš tam niekada neturėjau laiko. Visuomet mokiausi užsienio kalbos, skaitant knygas ir gramatiką. Aš nusprendžiau išbandyti Smart Lang. Autorius garantuoja užsienio kalbos įsisavinimą per 2 savaites. Aš galvojau – puiku, aš pagaliau išmoksiu! Paaiškėjo, kad šie aprašymai nepadidina atsimintų žodžių skaičiaus. Po 2 savaičių intensyvaus mokymosi, aš negaliu pasakyti, kad aš suprantu vokiečių kalbą. Aš bandysiu kitas platformas.

Smart Lang – redakcinė atsiliepimai

Nuomonės apie korteles yra neutralios. Per 2 savaites nė vienas vartotojas neišmoko kalbos bendravimo lygyje. Tai yra svarbus patarimas mums. Autoriaus skatinamas metodas visai neveikia. Ar tai verta laiko ir pinigų investicijų? Turime rimtų ir pagrįstų abejonių dėl to. Kaip matyti iš surinktų atsiliepimai, autoriaus garantijos iš tikrųjų netiesa. Mes nerekomenduojame mokytis naudojant Smart Lang aprašymus. Rinkoje rasite kitus efektyvesnius užsienio kalbos mokymosi metodus – užtikrinsite kalbos kontrolę per trumpą laiką ir neišeidami iš namų.


>> Taip pat žiūrėkite: Uždirbkite pinigus internete, neišeidami iš namų. Naujausias Easy Cash System metodas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *