499 votes, average: 4,90 out of 5499 votes, average: 4,90 out of 5499 votes, average: 4,90 out of 5499 votes, average: 4,90 out of 5499 votes, average: 4,90 out of 5 (499 votes, average: 4,90 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Speak Express- Atsiliepimai ir naudojimo efektas – Užsienio kalbų mokymasis

Speak Express - Nuomonės ir efektas - Išmokti užsienio kalbų

Jūs susidūrėte gatvėje užsieniečiu, ir nežinojote , kaip jam atsakyti? Jūs išvykote atostogauti į užsienį ir negalite užsisakyti picos? Jūs ieškote gerai apmokamo darbo, tačiau reikalauja užsienio kalbos žinių? Daugelis žmonių susiduria su tokiomis problemomis. Šiandien kalbų mokėjimas yra svarbus privalumas. Vis darbdaviai ieško žmonių, kurie žino bent dviužsienio kalbas. Paaukštinimas tampa lengvesnis, kai mes turime daugiau kalbos išteklių. Kalbos barjeras dažnai apriboja mus keliauti ir tyrinėti pasaulį. Daug žmonių norėtų mokėti daug užsienio kalbų, tačiau yra įsitikinę, kad tai nėra taip paprasta. Galbūt tai yra lengva, bet mūsų žinomi mokymo metodai buvo neveiksmingi! Taip pat su amžiumi mes sakome sau, kad mokytis užsienio kalbos, mums bus vis sunkiau. Yra pasiteisinimų daug, o mes atsisakome savo ambicijų. Neseniai du vyrai ir  Petras Janušauskas ir Robert Henderson atsižvelgė į žmonių poreikius ir sukūrė labai veiksmingą multimedijos platforma užsienio kalbų mokymuisi vadinamą Speak Express.

Tai metodas, kuris leidžia išmokti, per trumpą laiką, kitą užsienio kalbą. Šiame straipsnyje mes apžvelgsime Speak Express. Kūrėjai užtikrina, kad šis metodas, per labai trumpą laiką mus išmokytis: anglų, vokiečių, prancūzų, japonų arba švedų kalbų. Kas tai yra ir iš kos susideda? Šiame straipsnyje bandysime paaiškinti.

Speak Express – Aprašymas

Speak Express - Atsiliepimai ir naudojimo efektas - Užsienio kalbų mokymasis

Speak Express tai laimėjimas metodas automatinio užsienio kalbų mokymosi srityje, sukurtas dviejų menininkų. Pirmasis  Petras Janušauskas, vertėjas, mokytojas, turi 15 metų patirtį užsienio kalbų mokyme. Per visus šiuos metus, takė įvairius mokymo metodus savo klientams. Kartu su Robert Hendersoniem, jie surinko savo žinias ir patirtį ir sukūrė sėkmingą formulę. Rezultatas buvo Speak Express, kuris leidžia labai efektyviai išmokti naują kalbą per labai trumpą laiką.

Kaip veikia Speak Express?

Tai ką programos kūrėjas sako apie Speak Express:

 • Su pažanga moksle mes neatgrasome toliau mokytis. Faktas, kad kiekvieną dieną mes vis labiau norime nutraukti kursą (ir tai dažniausiai atsitinka per ilgus kursus). Savo programoje kiekvieną dieną mes motyvuojami imtis tolesnių veiksmų.
 •  Speak Express apima ir stimuliuoja abu smegenų pusrutulius ir tai nulemia apie 15 kartų didesnį neuroninių tinklų darbą. Labai palengvina atmintis padidina mokymosi efektyvumą. Po tam tikro laiko jūs net nesuvoksite kaip greitai išmokote tiek daug dalykų, be didelių pastangų.
 •  Jūsų smegenys dirbs penkis kartus efektyviau. Pagerės įsiminimo greitis.

Speak Express – platformos poveikis

Šio metodo kūrėjai yra taip įsitikinę veiksmingum, kad net pasiūlė pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti rezultatais. Tai suteikia mums pasitikėjimo, kad tai yra įrodytas ir veiksmingas būdas mokytis kalbų. Speak Express kursas žada mums štai ką:

Speak Express- Atsiliepimai ir naudojimo efektas - Užsienio kalbų mokymasis

I. įvaldymas anksčiau nemokėtos kalbos tik per 14 dienų.

II. Po dar 14 dienų, mokymosi kalbėsite vidutinio lygio kalba.

III. Išplėsite savo profesines kvalifikacijas ir asmeninius įgūdžius.

IV. Atsikratysite kalbos barjero, atsivers kelionės ir naujos pažintys.

 

Speak Express – Kas išskiria šį metodą kitų būdų mokytis kalbos?

Speak Express buvo sukurta aukšto lygio specialistų, kurie turi ilgametę patirtį mokant kalbų ir turi visas reikiamas žinias. Dėka to, šis metodas yra tiksliai pritaikytas prie paprastų žmonių poreikiių, kurie nori greitai išmokti užsienio kalbos. Tai nėra, kaip bet kokia kita platformą, kurią galima rasti internete, nes ji prisitaiko prie kurso ir įgūdžių reikalavimų keliamų studento, tai daro mokymo Speak Express metodą tokiu efektyviu. Platforma efektyviai stimuliuoja smegenų veiklą, veikia sferass, atsakingas už atmintį. Tai ne tik padės išmokti užsienio kalbą greičiau, tačiau ji padės jums ateityje mokytis kitų naujų dalykų. Kiti metodai yra pasenę ir nepritaikyti prie dabartinių laikų, kai kurie žmonės neturi daug laiko, ir dėka šio modernaus būdo, jie gali greitai ir kas yra svarbu lengvai su malonu išmokti naują kalbą.

 

infographic-speak-express

Speak Express – Kiek kainuoja? Kur įsigyti?

Rinkoje yra daug panašių platformų, metodai labai panašūs ar jų net tie patys pavadinimai, todėl lengva padaryti klaidą ir įsigyti kažką kas nepatenkins jūsų poreikių ir tik padės išleisti daug pinigų. Todėl mes rekomenduojame pirkti tiesiogiai iš leidėjo, kuris visada yra geriausias ir patikimiausias šaltinis. Jūs būsite tikri, kad užsisakysite originalią Speak Express platformą, kuri buvo sukurta specialistų, kuriuos mes paminėjome. Be to, mes žinome, kad leidėjo svetainėje dažnai pasirodo įvairių akcijų, todėl galite iš karto įsigyti Speak Express net pigiau!

Speak Express – skaitytojų komentarai

Mes matome vis daugiau ir daugiau komentarų iš žmonių, kurie mokėsi su Speak Express. Mes nusprendėme su autorių sutikimu parašyti kai kuriiuos iš jų:

Kristina, Marijampolė

Dirbu tarptautinėje kompanijoje rinkodaros srityje ir jau seniai laukiau darbe paaukštinimo. Vienintelė kliūtis kelyje į naują darbo vietą buvo mano anglų kalbos žinių trūkumas. Šiandienos verslo pasaulyje be jos gali būti sunku. Tik Speak Express padėjo veiksmingai išmokti kalbą. Laisvai bendrauti anglų kalba pakako 2 savaičių mokymosi! Jūs neturite kalti žodžių, jūs turite išmokti, o pirmadienį aš pradedu dirbti savo naujoje pozicijoje !! 🙂


Robertas, Klaipėda

Su Speak Express galiu išpildyti savo svajones keliaujant. Nežinojimas užsienio kalbų visada buvo didelė kliūtis man, kai aš keliauju. Bet kadangi aš nusipirkau Speak Express, išmokau ne vieną, o dvi kalbas! Sunku patikėti, nes mokykloje aš visada turėjau problemų su mokymusi ir niekada neturėjo įsiminimo įgūdžių. O dabar? Dabar anglų ir ispanų kalbos yra vieni juokai man;)

Speak Express – Atsiliepimai apie platformą

Norėdami suteikti jums objektyvią nuomonę, ieškojome komentarų iš žmonių, kurie baigė mokytis arba yra šiame procese. Jų nėra dar labai daug, nes tai yra naujas, novatoriškas metodas, kuris yra rinkoje neseniai. Pasirodo, kad vis dėlto automatinio mokymosi užsienio kalbų Speak Express formulė yra labai veiksminga. Nepaisant to, kad ji rinkoje neseniai, ji turi daug šalininkų. Teiginiai apie ją yra beveik visiškai vienpusiai ir aiškiai pasako, kad  Petras Janušauskas ir Robert Henderson sukūrė tikrai veiksmingą metodą. Tie, kurie turi sunkumų įsisavinant užsienio kalbas, dėka platformos su daug lengviau įvaldė naują kalbą. Dėl labai gerų atsiliepimų teigiame, kad metodas yra veiksmingas, bet taip pat, jis gali būti naudojamas bet kur. Neišeinant iš namų, traukinyje, prie autobusų stotelės, jis yra sukurtas kiekvienam elektroniniam prietaiso tipui: nešiojamam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, išmaniojam telefonui.

Speak Express - Atsiliepimai ir naudojimo efektas - Užsienio kalbų mokymasis

Teigiamos nuomonės apie Speak Express kalba pačios už save apie šio metodo veiksmingumą. Itin efektyvus būdas padėjo daug žmonių išmokti užsienio kalbos ir taip atsikratyti kalbos barjerų ir suvaržymų. Jei reikia greitai išmokti naują kalbą, ir ankstesni metodai neveda į norimą rezultatą tiesiog pabandykite šį metodą. Matydami tokį didelį skaičių teigiamų komentarų, mes susisiekė su kompanija ir išsiderėjome dėl mūsų skaitytojams specialų pasiūlymą. Jei jus domina, ir norite sužinoti daugiau ir įsigyti Speak Express, spauskite žemiau esančią nuorodą.

 

Speak Express – išmokti užsienio kalbą per trumpą laiką – Spustelėkite ir pasinaudoti skatinimo!

25 mintis apie “Speak Express- Atsiliepimai ir naudojimo efektas – Užsienio kalbų mokymasis

 1. Sveiki, norėčiau pradėti mokytis anglu kalba, bet neberandu kaip užsiregistruoti. Gal galėtumete padėti?

 2. Aš užsisakiau kursus vakar, gavau jį iškart išsiuntęs pinigus. Iš pirmo žvilgsnio tai tikrai atrodo puikiai. Aš parašysiu po dviejų savaičių ir pasakysiu, kaip man sekasi. Iki kito karto

 3. Turiu mokytis anglų kalbos brandos egzaminui. Šiuo metu man su anglų sekasi prastai, aš žinau tik pagrindus ;/ Tikiuosi, kad speak express padės man pasiruošti išplėstiniam egzaminui? palinkėkite man sėkmės

 4. Jau po dviejų savaičių šių kursų galėjau kalbėti vokiškai su draugais, kurie mokosi šią kalbą nuo vidurinės mokyklos. Aš buvau maloniai nustebinta ir mano draugai yra sužavėti. Jei taip tesis toliau, gal netrukus laisvai kalbėsiu vokiečių kalba?

 5. Pagaliau galėsiu mokytis anglų kalbą. Aš visada turėjau problemų su ja, o naudojant Speak Express metodu, tai tapo lengva. Mano vidurinės mokyklos mokytoja yra nustebinta, nes aš svarstau apie galimybę laikyti šios kalbos egzaminą. Labai rekomenduoju visiems, kuriems sunkiai sekasi mokintis kitų kalbų.

 6. Aš niekada nebūčiau pagalvojus, kad galima taip greitai išmokti užsienio kalbos. Aš kasdien susikaupdavau, naudodavau speak express ir iš tikrųjų mano smegenys sugerdavo viską kaip kempinė. Po mėnesio buvau nustebus savo žiniomis :O Aš nesigailiu nusipirkus ir rekomenduočiau šią platformą visiems!

 7. Pagaliau nešvaistau savo pinigų, aš maloniai nustebau pamatęs, kaip lengva mokytis anglų kalbos. Aš visada norėjau važiuoti į Londoną, bet dėl to, kad mano anglų kalba buvo labai bloga, bijodavau, bet šią vasarą tikrai turėsiu nuvažiuoti!!!

 8. Aš nusipirkau jį ir naudoju dvi savaites. Tai tikrai veikia, aš mokinuosi daug greičiau nei su įprastais vadovėliais.

 9. Aš padariau klaidą, nes per paskutinį semestrą nesimokiau vokiečių kalbos savo klasėse universitete, nes aš nežinojau, kad turėsiu laikyti egzaminą ;p mokslo metų pabaigoje išsiaiškinau, kad iš tikrųjų laikysiu jį, todėl turėjau išmokti viso semestro kursą, aš išsigandau, nes aš niekada nesimokinau. Žinoma, pirmas dalykas, kurį aš padariau, tai ieškojau pagalbos internete ir tada radau Speak Express. Aš užsisakiau tai likus savaitei iki egzamino, aš jį išlaikiau be jokių problemų, mano rezultatas iš tikrųjų buvo 92%

 10. Aš girdėjau daug gerų dalykų apie šį kursą. Aš jį užsisakiau. Negaliu sulaukti rezultatų

 11. Labai gerai sukurta platforma. Gerai apgalvota ir gerai suplanuota. Man labai patinka ja naudotis. Labai rekomenduoju.

 12. Aš nupirkau šį kursą savo vaikinui metų pradžioje ir matau jo tobulėjimą kasdien. Aš šiuos kursus patikrinau iš smalsumo ir pati pradėjau mokytis. Nors jau esu aukštesnio lygio, kursas pasirodė naudingas ir man. Tikrai geriausias kursas, kurį kada nors esu mačius.

 13. Mane paaukštins darbe, jeigu išmoksiu šnekamosios vokiečių kalbos. Štai mano klausimas: ar aš tikrai galiu išmokti vokiečių naudodamas šią platformą?

 14. Aš nemanau, kad turėsite problemų, jeigu turite dvi – keturias laisvas savaites, išmoksite lengvai. Žinoma nebūsite tarsi gimęs vokietis, bet sugebėsite bendrauti, o tai priklauso nuo kiek laiko skirsite mokintis. Aš praleisdavau valandą per dieną mokindamasis, dabar praėjo trys savaitės ir man gerai sekasi. Ieškant mašinos vokiškose svetainėse man nereikėjo vertėjo galėjau suprasti didžiąją dalį

 15. Aš bandžiau mokintis per 3 skirtingas platformas ir nusprendžiau, jog šita yra pati geriausia, be abejonių, platformos panašios į Quick Speak negali lygintis, o be to, ji yra prasta, išskyrus reklamas…

  1. Kai kurie žmonės yra tikrai kvaili arba akli… ;P apačioje straipsnio yra nuoroda. Prašom

  1. Ar taip sunku patikrinti svetainėje? Prisiekiu, kai kurie žmonės yra tokie tingūs ir bejėgiai…

 16. Mokintis lengviau nei įprastai ir daug efektyviau. Aš tikrai rekomenduoju tai.

 17. tai nėra mokinimasis, tai linksma. Tiesiog norisi prisėsti ir tobulinti savo kalbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *