1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 votes, average: 3,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Tantum Rosa – ar jis EFEKTYVUS? Atsiliepimai, kaina

woman-problem-tantum-rosa-top

Intymios infekcijos yra daugelio moterų problema. Deginimas, niežėjimas ir raudonumas yra kai kurie intymios infekcijos simptomai. Ne kiekviena moteris su simptomais eina pas gydytoją. Kokias tabletes turėčiau naudoti intymioms infekcijoms? Ar Tantum Rosa yra veiksmingas vaistas be recepto, skirtas intymioms ligoms?

Tantum Rosa – kas tai? Veikimas

Tantum Rosa yra priešuždegiminis, analgetikas, anestetikas ir antiseptikas. Preparatas yra skirtas makščiai.

Pakuotėje yra penki vienkartiniai 140ml buteliai. Gamintojas garantuoja greitą vaisto vartojimą ir naudojimo higieną. Preparatas turi rožių kvapą. Preparato taip pat yra maišelių forma – tirpalo milteliai. Vienas pakelis turi būti ištirpinamas su 0,5 litro vandens. Šis preparatas yra bekvapis. Preparatas rinkoje jau yra 20 metų. Jis skirtas gydyti įvairius intymios aplinkos ligas.

Tantum Rosa – sudėtis ir vartojimaswomens-health-problem-tantum-rosa

The preparation is 100 ml of vaginal solution contains 0.1 g of benzydamine hydrochloride (benzydamini hydrochloridum). The product also includes auxiliary substances with known effects: benzalkonium chloride. It is a non-steroidal anti-inflammatory drug. Thanks to the active ingredient, the preparation is supposed to work:

Preparatas yra 100 ml tirpalo, skirto makščiai, kuriame yra 0,1 g benzidamino hidrochlorido. Produkte taip pat yra pagalbinės žinomos medžiagos: benzalkonio chloridas. Tai nesteroidinis priešuždegiminis vaistas. Dėl veikliosios medžiagos, preparatas turėtų veikti kaip:

  • priešuždegiminis,
  • analgetikas,
  • anestetikas,
  • dezinfekatas,

Prieš vartojimą preparatas turi būti tinkamai apdorotas. Norėdami paruošti buteliuką, atsukite apsauginį dangtelį, apsaugantį aplikatorių. Tada traukite aplikatorių už galo iki „stop“ arba kol išgirsite spragtelėjimą. Viso aplikatoriaus ištraukimas leidžia atblokuoti vožtuvą ir praskalauti.

>> Taip pat žiūrėkite: Tamsūs ratai, pilka oda ir pilvo skausmas, gali būti, jog jūsų organizme yra parazitų. Patikrinkite, kaip juos efektyviai pašalinti.

Paros dozė yra 1 – 2 makšties plovimai. Savigydymas neturėtų viršyti 7 dienų. Gydant vulvoviruso ir gimdos kaklelio simptomus, taip pat prieš ir po vaiko profilaktikos ginekologijoje, gamintojas rekomenduoja nuplauti makštį su tirpalu nuo 1 iki 2 kartų per dieną priklausomai nuo simptomų sunkumo. Gamintojas užtikrina optimalius rezultatus po mažiausiai 3 naudojimo dienų. Jei maišeliai yra miltelių formos, paketėlį reikia ištirpinti 0,5 litro paruoštame ir atvėsintame vandenyje. Ginekologinės ligos ir vulgovaginito bei gimdos kaklelio simptomų gydymas, taip pat prieš ir po profilaktikos ginekologijoje: vieną kartą nuplaukite makštį su tirpalu, gauto ištirpinus vieną maišelį, nuo 1 iki 2 kartų per dieną.

Gydant vulvalo ir puerpitozės simptomus: vieną kartą, išoriškai praplaukite tarpą su tirpalu, gautu ištirpinus vieną paketo turinį, nuo 1 iki 2 kartų per dieną.

Tantum Rosa – indikacijos ir kontraindikacijos

Preparato naudojimas rekomenduojamas moterims, turinčioms intymių negalavimų ir makšties infekcijų. Kaip pabrėžia gamintojas, preparatas gydo simptomus (deginimą, skausmą, niežėjimą, makšties išskyras, paraudimą, patinimą):womens-problem-tantum-rosa

  • makšties ir vulvos uždegimą,
  • įvairios kilmės cervicitą,
  • taip pat po chemoterapijos ir radioterapijos,
  • profilaktika prieš ir po operacijos ginekologijoje.

Pagrindinė gamintojo nurodyta kontraindikacija yra padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai iš sudedamųjų dalių.

Tantum Rosa – atsiliepimai

Problema su intymiomis infekcijomis, makšties infekcija yra įprasta. Forumuose yra daugybė nuomonių apie beprotiškų preparatų poveikį intymiam diskomfortui. Štai keletas iš jų:

Jolanta, 32 metai: Ilgą laiką aš jaučiau stiprų niežulį intymiose dalyse ir išleidimą iš makšties. Specialistas diagnozavo intymią infekciją ir grybelinį uždegimą. Aš naudojau visus sprendimus dėl makšties infekcijų. Nė vienas iš jų man nepadėjo 100%. Internete aš radau Tantum Rosa pasiūlymą. Aš nusprendžiau išbandyti. Aš naudoju produktą pagal gamintojo instrukcijas ir iš tikrųjų sumažina niežėjimą ir deginimą. Tačiau infekcija neišnyko. Atrodo, kad turiu ieškoti kažko efektyvesnio.


Sandra, 40: Po chemoterapijos pablogėjo nemalonus deginimas. Aš ieškojau kažko, kuris nesudirgintų mano odos ir leistų man atsikratyti mano skausmo. Mano draugė patarė man išbandyti Tantum Rosa. Aš turėjau didelių vilčių dėl šio produkto. Kokia mano nuomonė? Tai visiškai nepadėjo man, bet tai davė man gaivinantį efektą.

Tantum Rosa – poveikių atsiliepimas

Ar šis pasirengimas yra geriausias pasirinkimas ir vaistas be recepto, skirto intymioms ligoms? Iš surinktų nuomonių atrodo, kad gaminys nevisiškai atitinka gamintojo garantijas. Vartotojų nuomonės nėra aiškiai teigiamos. Dauguma jų nepastebėjo jokių reikšmingų pokyčių. Produktas sušvelnino negalavimus, tačiau jis netinka intymoms infekcijoms ar vaginitui. Tai rodo, kad preparatas nėra 100% veiksmingas gydant tokius simptomus kaip makšties išskyros ar intymių dalių deginimas. Kaip redakcinis personalas, mes nenaudojame šio preparato. Tačiau sprendimas priklauso jums.

Ar naudojate Tantum Rosa? Ar tai padėjo atsikratyti intymios infekcijos? Kaip vertinate jo efektyvumą? Kviečiame jus į diskusijas komentaruose.


Taip pat žiūrėkite

Sužinokite, ar naujausias svorio mažinimo metodas sumažins kūno riebalų kiekį

Ar jūs svajojate apie ilgas keliones, bet jūs nežinote anglų kalbos? Susipažinkite su naujausiu mokymosi būdu, kuris leidžia jums išmokti net kelias užsienio kalbas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *