0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Tesla Saver ECO – kas tai? Veikimas, kaina, amazon, nuomonės

tesla-eco-saver-top

Elektros energijos kainos yra didelės. Labai dažnai elektros energijos mokesčiai rimtai įtempia namų biudžetą. Dabartinė kaina yra brangi ir nebus pigiau. Šiuo metu 1 kwh kaina yra 0,113 euro. Kaip sutaupyti sąskaitas už energiją? Kaip sutaupyti elektros energiją? Ar Tesla Saver ECO yra geras energijos taupymo būdas?

Tesla Saver ECO – kas tai? Veikimas

Tai energiją taupantis įrenginys. Šis prietaisas įgijo populiarumą Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje. Prietaisas skirtas normalizuoti elektros tinklo veikimą. Tai mažina apkrovą pašalinant reaktyvią sudedamąją dalį arba reaktyvinę energiją, kuri nėra naudojama ir sunaudoja elektros energiją.

Tai mažina elektros prietaisų elektros energijos suvartojimą. Gamintojas garantuoja, kad įrenginio naudojimas sumažins elektros energijos sąskaitas du kartus. Prietaiso naudojimas:

  • sumažins energijos sąskaitas 50%,
  • pratęs elektros prietaisų naudojimo laiką,
  • teisėtai sumažins energijos suvartojimą,
  • sumažins kenksmingą prietaisų elektromagnetinę spinduliuotę.

>> Taip pat skaitykite: Teisėtas ir veiksmingas būdas užsidirbti pinigų internete. Sužinokite, apie ką jis

Tesla Saver ECO – kaip tai veikia?

tesla-sever-eco-saving-money

Įrenginio veikimas grindžiamas pažangiomis ir revoliucinėmis energijos taupymo technologijomis. Jis skirtas sumažinti elektros energijos sąnaudas namų ūkyje, butuose ar darbo vietose. Gamintojas užtikrina, kad prietaisas sumažins išlaidas 50%. Tai yra maksimalus energijos taupymas ir ilgesnis elektros prietaisų veikimo laikas.

Prietaisas skirtas filtruoti tinklo triukšmą ir pagerinti jo savybes, siekiant taupyti elektros energiją, naudojamą bet kuriame prijungtame įrenginyje namuose ar biure. Įtaisas netrikdo skaitiklio darbo ir nesukelia rankos sutrikimų(does not lead to disturbances of the hand). Pagal pasiūlymą įrenginys optimizuoja energijos paskirstymą ir pašalina bet kokius trukdžius.

Tesla Saver ECO – vartojimo poveikiai

Gamintojas garantuoja, kad prietaiso naudojimas leis 50% sumažinti elektros energijos sąskaitas, priklausomai nuo naudojamos elektros įrangos:

saving money-tesla-eco-saver

  • 50% – oro kondicionierius, skalbimo mašina, stalinis kompiuteris, plaukų džiovintuvas,
  • 45% – elektrinė viryklė, lygintuvas, mikrobangų krosnelė, šildytuvas,
  • 40% – šaldytuvas,
  • 35% – maži buitiniai prietaisai (skrudintuvas),
  • 50% – po to, kai naudojate gręžtuvus ir kitus elektros prietaisus.

Gamintojas pateikia prietaisą kaip paprastą ir saugų naudoti. Jį lengva prisijungti. Kaip matyti iš pasiūlymo, tai yra teisinis įtaisas ir neapgaudinėja skaitiklio.

Ar norite sutaupyti? Tiesiog panaudokite paprastą įrenginį, kuris sumažins sąnaudas

Tesla Saver ECO – kaina ir amazon

Produktas pateikiamas gamintojo svetainėje. Jei nuspręsite įsigyti, rekomenduojame tiesiogiai įsigyti iš gamintojo. Tik tada turėsite produkto originalumo garantiją. Produkto amazon aukciono tinklalapiuose nėra. 2018 m. vasario mėn. kaina buvo 39,72 eurai. Tai reklaminė kaina – 79,44 eurų nuolaida.

>> Taip pat žiūrėkite: Kaip įmanoma, kad toks nepatogus prietaisas gali sumažinti degimą automobilyje?

Tesla Saver ECO – atsiliepimai

Šio tipo energijos taupymo įtaisų naudojimas yra prieštaringas. Yra daug nuomonių apie tai įvairiuose forumuose. Štai keletas iš jų:

Henrika, 59 metai: Aš ieškojau prietaiso, kuris leistų man sutaupyti ant elektros energijos sąskaitų ilgą laiką. Kiek reikia mokėti už elektros energiją yra beprotybė. Vidutiniškai manau, kad veikia tokio tipo prietaisai. Deja, šis įrenginys nėra veiksmingas. Tai, žinoma, nesumažina elektros energijos kainos. Vienintelis dalykas, kurį galiu pasakyti, yra tai, kad jis pratęsia energijos tarnavimo laiką.


Andrius, 45: Aš valdau savo verslą. Yra žinoma, kad elektros energija yra bendrovės veiklos pagrindas. Kompiuteriai sunaudoja daug energijos. Todėl aš mokulabai didelę kainą už elektros energiją. Aš nusipirkau šį įrenginį. Kokia mano nuomonė? Šis prietaisas tik minimaliai sumažino sąskaitas už energiją. Aš vertinu tai, bet to nepakanka. Aš to nesitikėjau.

Tesla Saver ECO – redakcinė atsiliepimai

 Ar šis įrenginys veikia? Skaitydami tokias neutralias nuomones, susiduriame su įspūdžiais, kad tai neveikia, kaip gamintojas žada. Daugeliui vartotojų įrenginys nesumažino 50% gamintojo nurodytų elektros energijos sąskaitų. Tai yra svarbus patarimas mums. Dėl tokio daugybės neutralių nuomonių mes neprivalome rekomenduoti naudoti įrenginį. Straipsnis yra informacinis. Tikimės, kad tai padės jums priimti gerą sprendimą. Mes patariame galvoti apie pirkimą. Galbūt yra įrenginių su didesniu efektyvumu.

Ar naudojote Tesla Saver ECO? Kaip vertinate veiksmą? Mažina elektros energijos sąskaitas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *